Kwiat Jabłoni z oficjalną zapowiedzią nowej płyty! Kiedy premiera Pokazu slajdów?

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Sebastian Mintus Kiedy nowy album Kwiatu Jabłoni?

Kwiat Jabłoni z oficjalną zapowiedzią nowej płyty! Kiedy premiera "Pokazu slajdów"?

2023-07-26 13:18

Rozpoczął się już preorder najnowszej płyty Kwiatu Jabłoni. Album zatytułowany „Pokaz slajdów” ukaże się 13 października 2023 r. nakładem Universal Music Polska. Fani mogą kupować już limitowane płyty CD z autografami i odręczną numeracją przygotowaną przez artystów.

Wyprodukowana tylko w tysiącu sztuk płyta preorderowa, oprócz autografu, zostanie odręcznie ponumerowana przez Kasię i Jacka. Oznacza to, że w rękach fanów nie znajdzie się dwa razy ta sama płyta z cyfrą 2 czy 100. Posiadacz albumu z danym numerem jest zatem właścicielem unikatowego, pamiątkowego wydania.

KWIAT JABŁONI przed premiera singla "Od nowa" w ESKA ROCK

Intro i skity

„Pokaz slajdów” w preorderze różnić się będzie od dostępnej w regularnej sprzedaży płyty także tracklistą. Do wydania preorderowego zostało dodane intro, a pomiędzy numerami wplecione zostały tzw. skity. Nie zdradzając za wiele - będą to oryginalne nagrania z sesji w studio.

Unikalny wzór pocztówki

Do każdego wydania preorderowego dołączona będzie także jedna z pięciu pocztówek z wizerunkiem Kasi i Jacka. Pocztówka w wydaniu preroderowym różnić się będzie od druku, który znajdzie się na sklepowych półkach w dniu premiery.

Na stronie zespołu płyty dostępne są osobno lub są do kupienia w zestawie z oryginalnym, porcelanowym kubkiem w stylu SAM. Hasło „Od nowa” nawiązuje do hitowego singla Kwiatu Jabłoni, który pojawił się w sieci 6 lipca 2023 r.

Nowy rozdział Kwiatu Jabłoni

„Pokaz slajdów” będzie promowany podczas jesiennej, halowej trasy koncertowej, która obejmie aż 10 polskich miast. Szczegóły dotyczące wydarzeń i informacje o biletach znajdują się na stronie grupy.

Kwiat Jabłoni - jedyna w Polsce tak rozpoznawalna folk-popowa grupa. Od 2018 r. z niesłabnącą siłą oczarowuje kolejnych słuchaczy. Od czasu ukazania się w 2019 r. płyty „Niemożliwe” (ze słynnym „Dziś późno pójdę spać”) zespół nie zwalnia: tworzy kolejne hity, wydaje płyty, koncertuje i udziela się społecznie. Liderami grupy są Kasia i Jacek Sienkiewicz. Grupa wydała dotychczas dwa studyjne albumy. Wspomniany debiutancki krążek “Niemożliwe” i „Mogło być nic” (2021) W 2022 r. ukazał się projekt specjalny „Wolne serca”, realizowany we współpracy z Muzeum Powstania Warszawskiego. Za ostatnie wydawnictwo zespół był nominowany do tegorocznych Fryderyków w kategoriach: Najlepsze nowe wykonanie i Najlepszy album roku (piosenka i poetycka i literacka).