The Osbournes

i

Autor: mat. prasowe

Wiadomości

Kultowy program "The Osbournes" doczeka się reedycji. "Tworzymy także nową zawartość"

Wygląda na to, że niebawem będzie można ponownie obejrzeć odcinki popularnego reality show "The Osbournes" (Rodzina Osbourne'ów). Szykuje się reedycja z dodatkową zawartością. To wszystko zapowiedział Jack Osbourne.

Kultowy program "The Osbournes" doczeka się reedycji

W marcu 2002 roku, na antenie stacji MTV, zadebiutował program "The Osbournes", reality show prezentuje codzienne życie rodziny Ozzy'ego Osbourne'a. Program emitowany był przez kolejne trzy lata, a ostatni odcinek wyemitowano dokładnie 21 marca 2005.

W ubiegłym roku pojawiła się natomiast informacja, że w produkcji jest kolejny tego typu program, który miałby skupić się na przeprowadzce Ozzy'go i Sharon do Wielkiej Brytanii. Książe Ciemności stwierdził, że nie ma jakiejkolwiek szansy, aby wspomniane show kiedykolwiek było kontynuowane. Nie oznacza to jednak, że w temacie programu "The Osbournes" nic się nie dzieje... 

Ozzy Osbourne - 5 ciekawostek o albumie “Bark at the Moon” | Jak dziś rockuje?

Jack Osbourne, syn Ozzy'ego i Sharon, przyznał, że kultowy program doczeka się reedycji i to z dodatkową zawartością. 

W naszym świecie dzieją się wielkie rzeczy. W końcu ponownie wydamy "The Osbournes". Odkąd serial zniknął z anteny, nie był on łatwo dostępny dla nikogo. Tworzymy także nową zawartość na podstawie oryginalnego materiału. Powstaną taśmy z piwnicy. To będzie impreza, w trakcie której będziemy oglądać siebie. To będzie pełne narcyzmu… – powiedział Jack w trakcie ostatniego odcinku "The Osbournes Podcast", który jest już dostępny w sieci.

Więcej szczegółów na razie nie jest znanych, ale zapewne poznamy je w niedalekiej przyszłości. – Dołącz więc do rodziny i zyskaj dostęp do tego wszystkiego i wielu innych rzeczy. Bądź częścią społeczności na OsbourneMediaHouse.com – dodał natomiast Jack Osbourne. 

Ozzy Osbourne i jego najsłynniejsze duety: