Kult w dyskotekowej odsłonie! To trzeba usłyszeć

i

Autor: screen: https://youtu.be/zEQH_ICXTjE

Kult w dyskotekowej odsłonie! To trzeba usłyszeć

2021-07-06 13:16

Kazik w wydaniu dyskotekowym! Energiczny bit, aranżacja jak w najlepszych tanecznych hitach, absolutny przebój na wakacje – poznajcie 'Szok szok disco pop'!

Kult, legendarna polska formacja, kojarzy się przede wszystkim z rockiem. Mamy przyjemność przedstawić utwór „Szok szok disco pop”, promujący album „Ostatnia płyta” – to zupełnie nowa, oryginalna odsłona Kultu! Zespół udowadnia, że fantastycznie odnajduje się w każdej, nawet najbardziej szalonej aranżacji. Taneczna, radosna muzyka, oparta na wyrazistej perkusji i melodyjnych instrumentach dętych porwie do tańca każdego. To jeden z najbardziej oryginalnych utworów Kultu i wakacyjny hit. Nie będziecie się mogli od niego uwolnić!

Co tam w środku gra? - Kult

'Szok szok disco pop' zyskał też interesującą, a przy tym niecodzienną oprawę wizualną – teledysk w reżyserii Sławka Pietrzaka podkreśla oryginalną stylizację zespołu i idealnie pasuje do tanecznej, bardzo rozrywkowej muzyki. W tak imprezowej odsłonie Kultu jeszcze nie widzieliście!

Kult promuje swoje najnowsze dzieło, „Ostatnią płytę”. Jak głosi przewrotny tytuł, to wydawnictwo wyjątkowe i przede wszystkim długo oczekiwane - to pierwszy od prawie pięciu lat album studyjny KULTU. Jest to wydawnictwo różnorodne stylistycznie, pełen rozmaitych inspiracji muzycznych - od bluesa, jazzu, po cięższe rockowe utwory. W nagraniach albumu udział brali dwaj muzycy niezwiązani wcześniej z grupą - saksofonista Mariusz Godzina (wcześniej m. in. Buldog) oraz klawiszowiec Konrad Wantrych (współpracujący z Kazikiem przy albumie "Zaraza").

Sonda
Czy Bayer Full jest lepszy od Kultu?