Krzysztof Zalewski potwierdza: Nowy album jest już gotowy. Fani zacierają ręce

i

Autor: Wojciech Strozyk/REPORTER

Wiadomości

Krzysztof Zalewski skończył nagrywać nowy album. Kiedy możemy spodziewać się premiery?

Dobre wieści dla wszystkich fanów Krzysztofa Zalewskiego. Nowy album jest już na horyzoncie. Artysta przekazał, za pośrednictwem mediów społecznościowych, że następca "Zabawy" został nagrany.

Nowy album Krzysztofa Zalewskiego na horyzoncie

We wrześniu minie cztery lata od premiery ostatniego studyjnego albumu Krzysztofa Zalewskiego. Później na rynku ukazała się jeszcze płyta koncertowa zrealizowana w ramach kultowego cyklu "MTV Unplugged". Fani artysty mogą jednak już powoli zacierać ręce. Bo wygląda na to, że w tym roku Krzysztof Zalewski powróci z następcą "Zabawy". 

Eska Rock: Muzycy, którzy zmienili modę. Ich fanów rozpoznaje się do dziś po stylu

Na swoim koncie na Instagramie Zalewski potwierdził, że dobiegło końca nagrywanie kolejnego albumu. Co wiemy na temat nadchodzącego studyjnego krążka? Na razie, nie za wiele, choć ze zdjęć udostępnionych w mediach społecznościowych można wyciągnąć kilka cennych informacji. 

Na jednej z fotografii widać, że Zalewskiemu oraz członkom jego zespołu w studiu Tall Pine Records towarzyszył Andrzej Smolik. Czyżby był gościem specjalnym na płycie? A może producentem całości? Czas pokaże... W studiu pojawiły się także dzieciaki, które – jak pisze sam artysta – "uratowały dwie piosenki. Dzięki nim raz będziecie się śmiać a raz płakać". 

Na nadchodzącym albumie Krzysztofa Zalewskiego nie zabraknie również instrumentów smyczkowych, które zostały zarejestrowane. 

Kiedy możemy więc spodziewać się nowego albumu artysty? Najwcześniejszy termin to zapewne końcówka wiosny, choć bardziej realna wydaje się jesień, gdyż latem nowe płyty, z reguły, na półkach sklepowych się nie pojawiają. 

Oto najlepsze polskie albumy 2023 roku:

Wojciech HOFFMAN. Wiele kawałków i kapel, ale jeden GITARZYSTA. KAWAŁKI MOJEGO ŻYCIA