Korn na koncercie w Polsce w 2024 - BILETY. Jakie są ceny wejściówek na pokaz zespołu w Katowicach?

i

Autor: Lukasz Capar/Polska Press/East News CENY BILETÓW na koncert Korna w Polsce w 2024 roku

Korn na koncercie w Polsce w 2024 - BILETY. Jakie są ceny wejściówek na pokaz zespołu w Katowicach?

2023-12-14 12:38

Tuż przed świętami fani klasycznego brzmienia nu metalowego dostali niespodziankę najlepszą z możliwych - ogłoszony został przyszłoroczny koncert zespołu Korn w naszym kraju! Przedsprzedaż biletów wystartowała już w dniu ogłoszenia - jak prezentują się ceny wejściówek na wyczekiwany pokaz? Sprawdź szczegóły!

Przyszły rok będzie momentem naprawdę szczególnym dla wszystkich fanów brzmienia nu metalowego. Dokładnie 11 października 1994 roku ukazał się debiutancki album zespołu Korn, który uznaje się za zupełnie pionierski dla  całego tego podgatunku muzyki metalowej. Oznacza to, że cały nu metal, a także krążek Korn obchodzić będą w 2024 roku trzydziestolecie! Legendarna formacja nie mogła zostawić tej okazji bez niczego i już ogłosiła pierwsze pokazy na przyszły rok! Seria występów nie ominie także Polski - Korn zawita do naszego kraju 30 lipca 2024 roku. W czwartek 14 grudnia o godzinie 12:00 ruszyła przedsprzedaż biletów na koncert - jak prezentują się ich ceny?

Muzyka rockowa lat 90-tych - zagranica. Kultowe krążki z tego okresu

CENY BILETÓW n koncert zespołu Korn w Polsce w 2024 roku

Dzięki temu znane są przedziały cenowe wejściówek na planowany na końcówkę lipca przyszłego roku występ. Te prezentują się naprawdę interesująco, gdyż zakupić można wejściówkę nawet w cenie 115 zł! Jak to się prezentuje dokładniej? Poniżej przedział cen biletów na koncert Korna w katowickim Spodku w przyszłym roku!

  • GA Early Entry - 460 zł
  • Miejsca stojące - 345 zł
  • Trybuny - 115-575 zł
  • Oficjalny bilet Platinum - 851-1380 zł