Korn

i

Autor: Lukasz Capar/Polska Press/East News

Korn i Backstreet Boys? Zespół pokazał nowe wideo i zaskoczył fanów na TikToku

2022-05-04 10:46

Korn to wszechstronny zespół, który wiele razy udowodnił, że nie boi się nowych brzmień. Kilka lat temu wykonali znakomity cover Beastie Boys, a dzisiaj sięgnęli po wielki przebój popularnego boysbandu. To po prostu trzeba zobaczyć.

Korn ma już na swoim koncie 14 płyt studyjnych. Jednym z ostatnich krążków jest "Requiem", które zadebiutowało z początkiem lutego 2022. Album jest dostępny w sklepach i można go również słuchać na platformach streamingowych. Płytę promowały utwory "Start the Healing", "Forgotten" i "Lost In The Grandeur". Zespół postanowił również założyć TikToka, na którym pojawiały się nowe smaczki. Panowie wiedzą jak trafiać do odbiorców popularnej aplikacji. Nowe wideo, w którym śpiewają legendarny hicior Backstreet Boysów, viralowo rozniosło się po sieci. To jest coś, co po prostu trzeba zobaczyć... i usłyszeć.

Co tam w środku gra? - Motorhead - The best of

Korn śpiewa Backstreet Boys i podbija TikToka

Podczas kręcenia klipu do "Worst Is On Its Way" z nowego albumu "Requiem", muzycy z Korna postanowili nawiązać do utworu popularnego boysbandu. W przerwie między ujęciami wspólnie wyśpiewali repertuar Backstreet Boys, a dokładnie numer "I Want It That Way". Filmik zebrał już setki tysięcy polubień, ogromną ilość komentarzy i ponad 4 miliony wyświetleń w 4 dni! Na ten moment to ich najchętniej oglądane wideo na TikToku. Poniżej możecie obejrzeć wspomniany post.

Nick Carter z Backstreet Boys nie mógł przejść obojętnie obok filmiku Korna i nakręcił nawet swoją odpowiedź na ten niezywkle zabawny post. Założył długie włosy, wymalował oczy i udostępnił swoją reakcję. Kto wie, może doczekamy się kolaboracji? Kornstreet Boys!