Konstelacje z kolejna zapowiedzią nowej płyty! Tak brzmi Echo!

i

Autor: Materiały prasowe Nowość od zespołu Konstelacje

Konstelacje z kolejna zapowiedzią nowej płyty! Tak brzmi "Echo"!

2023-07-31 15:41

Konstelacje odkrywają kolejne karty z talii, pt.: "Zenit". “Echo” to singiel pokazujący nieco inne oblicze warszawskiego zespołu. Tym razem usłyszymy sporo eksperymentalnych i śmiałych brzmień z pogranicza rocka, elektroniki w bardzo energetycznym wydaniu. Konstelacje zdążyły już przyzwyczaić słuchaczy do melodyjnych, chwytliwych linii wokalnych, ale “Echo” da nam dodatkowe elementy wokalne, na które wielu czekało…

Ten kawałek był dla nas szansą na uwolnienie wszystkich dziwnych pomysłów, które siedziały w nas od jakiegoś czasu. Zupełnie się nie ograniczyliśmy, ani instrumentalnie, ani wokalnie - komentuje sam zespół.

System of a Down - 5 ciekawostek o debiutanckiej płycie zespołu | Jak dziś rockuje?

Kolejna zapowiedź płyty!

Piąty już z kolei singiel to coś z nieco innej bajki, ale mimo wszystko zadziwiająco dobrze skleja się z resztą materiału zespołu. “O ile pierwsze single były dla nas delikatnym ruchem w stronę elektroniki, małych eksperymentów i próbowania czegoś nieznanego, to w przypadku “Echa” nie mieliśmy żadnych hamulców.”

Najnowszy utwór to wciąż konsekwentne budowanie własnego stylu zespołu w oparciu o największe inspiracje, czyli zespoły takie jak: Deftones, Thrice czy Bring Me The Horizon.