Konrad Baum przedstawia kolejny utwór! Finalista The Voice of Poland prezentuje Czy to ja

i

Autor: AKPA Konrad Baum - nowu utwór

muzyczne nowości

Konrad Baum przedstawia kolejny utwór! Finalista "The Voice of Poland" prezentuje "Czy to ja"

2024-04-14 18:37

Konrad Baum - uczestnik i finalista programu "The Voice of Poland", w którym był członkiem drużyny Marka Piekarczyka, podzielił się już ze światem singlem "Sam jak ty", nagranym na potrzeby show. Teraz czas na kolejny krok w muzycznej karierze - wokalista i... lekarz przedstawia kolejny utwór - sprawdź "Czy to ja"!

Konrad Baum - w zawodzie spełnia się jako lekarz-specjalista neurolog, lat 43, pochodzi i mieszka w Lublinie. Na co dzień pracuje w Puławach na oddziale neurologii. Wokalista i gitarzysta z wieloletnim doświadczeniem i bogatą historią muzyczną. Od ponad 20 lat godząc pracę lekarza aktywnie działa także jako muzyk. Autor tekstów, muzyki - obecnie lider i współzałożyciel zespołu DOC, który założył z - także lekarzem, basistą Tomaszem Ryznarem, w przeszłości uczestnik wielu wokalnych programów telewizyjnych, jak: "Szansa na Sukces", "Droga do Gwiazd", "Muzyczna Winda" i "Must Be The Music". Od 9 lat zespół wydaje własne utwory i koncertuje w całym kraju, na mniejszych i większych scenach. Płyta zespołu DOC. "DLA KILKU CHWIL" została płytą roku 2017 w prestiżowym plebiscycie Polskiego Radia Rzeszów. Zespół wydał 5 teledysków i wielokrotnie gościł w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych.Grany jest regularnie w wielu stacjach radiowych w całym kraju.

Mellina - Marek Piekarczyk: moja pierwsza miłość zdradzała mnie ze wszystkimi kumplami

Nowość od muzyka!

W 2022 roku Konrad wystartował w 13. edycji programu "THE VOICE OF POLAND" i doszedł do finału, zdobywając 3. miejsce. Autorski singiel Konrada, "SAM JAK TY" zwyciężył w głosowaniu widzów i został wskazany jako najlepszy singiel tej edycji programu. To z tym właśnie utworem Konrad wystąpił na Koncercie Debiutów 60. Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w 2023 roku. Konrad Baum to przede wszystkim pasja do muzyki, wrażliwość, charyzma i świetny kontakt z publicznością, co udowadnia również w najnowszej kompozycji, zatytułowanej "Czy to ja" - sprawdź ją poniżej!

Niezwykle ważny i osobisty dla mnie utwór, w który włożyłem całe serce i ogrom pracy - zarówno muzycznej w studio, jak i na planie teledysku. Dziękuję wszystkim, którzy brali udział w całej produkcji i tworzeniu tego singla. Jeśli Wam się podoba,poślijcie dalej w Świat - mówi o premierze sam wykonawca.

Kogo wciąż brakuje w Rock and Roll Hall of Fame? Oto 10 wykonawców, którzy są pomijani