Koncerty rockowe w Polsce w 2023 roku -Koncerty rockowe w Polsce w 2023 roku - artyści, których chcielibyśmy zobaczyć w naszym kraju w przyszłym roku!

i

Autor: PATRICIA DE MELO MOREIRA/AFP/East News/AKPA/Rex Features/East News Na czyje koncerty chcielibyśmy pójść w przyszłym roku?

Koncerty rockowe w Polsce w 2023 roku - artyści, których chcielibyśmy zobaczyć w naszym kraju w przyszłym roku!

2022-11-28 20:07

Październik dał nam bardzo dużo świetnych ogłoszeń koncertowych - nie da się ukryć, że jest w czym wybierać! My jednak mamy pewne swoje typy, listę artystów, na których koncert w 2023 roku z chęcią byśmy poszli. Kilku nazwisk nie było w naszym kraju już od kilku lat, tym bardziej czekamy na ponowne odwiedziny!

Październik okazał się być świetnym miesiącem dla fanów koncertów. Tylko w tym okresie ogłoszono nadchodzące występy w naszym kraju takich zespołów jak Depeche Mode, Iron Maiden, Def Leppard i Mötley Crüe. Już wcześniej zaś stało się jasne, że 2023 rok stać będzie pod znakiem koncertów takich grup jak Rammstein, Scorpions, Sabaton czy Måneskin. Z pierwszymi ogłoszeniami powoli ruszają także organizatorzy festiwali - w piątek 28 października poznaliśmy pierwszego headlinera Open'er Festival 2023. Został nim zespół Arctic Monkeys, co z pewnością jest dobrą wiadomością dla fanów cięższych brzmień na tego typu wydarzeniach.

Koncerty rockowe w Polsce w 2023 roku - artyści, których chcielibyśmy zobaczyć w naszym kraju w przyszłym roku!

Na pewno każdy ma swoją własną, osobistą listę artystów, artystek i kapel, na których koncerty czeka dużo bardziej niż na inne. Choć na pewno bardzo dużo ogłoszeń przed nami, to my, chcąc może trochę zadziałać na zasadzie "może jak powiem, to się spełni", sporządziliśmy listę artystów, na których koncerty szczególnie chcielibyśmy pójść w przyszłym roku! 

Depeche Mode na dwóch koncertach w Polsce w 2023 roku! Koncerty rockowe