KONCERTY ROCKOWE W POLSCE 2023 - kto wystąpi? Zespoły, daty, miejsca, bilety

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Anton Corbijn/Materiały prasowe/Materiały prasowe - fot. Lewis Evans Koncerty rockowe w Polsce w 2023 roku

Koncerty rockowe - na te gwiazdy w Polsce czekamy najbardziej!

2023-06-28 15:03

Branża koncertowa na dobre powróciła do formy. Ostatnie miesiące 2022 roku były okresem bardzo intensywnych ogłoszeń - nie da się ukryć, że przed nami naprawdę bardzo dużo świetnych koncertów. Jacy artyści i jakie zespoły wystąpią w Polsce w 2023 i 2024 roku - sprawdźcie, na jakie gwiazdy czekamy najbardziej!

Ostatnie dwa lata nie były łatwe dla branży koncertowej. Pandemia COVID-19, która doprowadziła do ograniczeń w podróżowaniu i wprowadzenia obostrzeń, które utrudniły działalność klubów, stadionów i innych obiektów koncertowych, mocno uderzyła w organizatorów, artystów i zespoły. Nie było także łatwo fanom spędzania wolnego czasu na występach ulubionych gwiazd. Choć na jakiś czas branża przeniosła się do wirtualnej rzeczywistości, to jednak ta forma nie do końca się sprawdziła. W 2022 roku koncerty na dobre zaczęły powracać - w ostatnim roku Polskę odwiedziło całe grono świetnych artystów, artystek i grup.

Koncerty rockowe - na te gwiazdy w Polsce czekamy najbardziej!

W 2022 roku sporo się działo, ale przed nami prawdziwy wysyp naprawdę świetnych koncertów i wydarzeń! Na jakie koncerty czekamy najbardziej? Sprawdź naszą galerię!

Björk zagra w Polsce w 2023 roku! Koncerty rock i alternatywa