Kolejny niepublikowany utwór Motörhead jest już dostępny! Jak brzmi Greedy Bastards?

i

Autor: Bruno Marzi / Splash News/EAST NEWS Nowy numer Motörhead

Kolejny niepublikowany wcześniej utwór Motörhead jest już dostępny! Jak brzmi "Greedy Bastards"?

2023-01-25 10:38

Wielkimi krokami zbliża się dzień premiery reedycji ostatniego albumu studyjnego Motörhead. Nim jednak to nastąpi, fani dostali kolejny przedsmak wydawnictwa - tym razem do sieci trafił niepublikowany dotąd utwór, zatytułowany "Greedy Bastards"! Kiedy ukaże się "Bad Magic: Seriously Bad Magic" i czego można się po nim spodziewać?

W grudniu 2023 roku minie osiem lat od śmierci nieodżałowanego Lemmy'ego Kilmistera. Muzyk dał się poznać światu jako współzałożyciel, wokalista, główny autor tekstów i jedyny stały członek zespołu Motörhead - brytyjskiej legendy heavy metalowego grania. Lemmy zmarł krótko po zdiagnozowaniu u niego nowotworu prostaty - raptem cztery miesiące wcześniej na rynku ukazał się dwudziesty drugi - i jak się okazało - ostatni album studyjny formacji, zatytułowany Bad Magic. Już za chwilę swoją premierę będzie miała reedycja wydawnictwa, zawierająca niepublikowane dotąd utwory zespołu. Już w listopadzie ubiegłego roku poznaliśmy jeden z nich - Numer Bullet in Your Brain. 

Kolejny NIEPUBLIKOWANY numer Motörhead ujrzał światło dzienne!

Premiera Bad Magic: Seriously Bad Magic zbliża się wielkimi krokami - ekskluzywny boks, na który złożą się dwa niewydane wcześniej utwory, zapis występu live w Japonii oraz zapis wywiadu z Lemmym War, Love, Death And Injustice, ukaże się już 24 lutego 2023 roku! Wyczekujący tego dnia fani otrzymali jednak niespodziankę - we wtorek 24 stycznia do sieci trafił niewydany nigdy wcześniej utwór Greedy Bastards! Kompozycja ma charakter heavy metalowej ballady, a za stworzoną do niego animację odpowiada Natalia Jonderko Śmiechowicz. Całość otwiera monolog Lemmy'ego, który mówi o powszechnej kontroli i korupcji polityków - posłuchaj tego klejnotu poniżej! 

Muzyka rockowa lat 80-tych - zagranica. Albumy, które dziś są legendarne