KISS

i

Autor: Materiały prasowe

KISS na koncercie w Polsce 2022! Gdzie zagra kultowa kapela? DATA, BILETY

2022-04-12 21:52

Legendarna amerykańska grupa rockowa KISS przyleci do kraju nad Wisłą, gdzie zagra swoje największe hity przed polską publicznością. Zespół od wielu lat koncertuje po całym świecie i znany jest ze swoich epickich występów. Kiedy i gdzie dokładnie zagrają? Wszystkie najważniejsze informacje na temat wydarzenia znajdziecie poniżej.

KISS łączy glamowy blues w stylu New York Dolls, filmową teatralność Alice Cooper’a, a także melodyjne, popowe kawałki na wzór Beatlesów. Co więcej, członkowie zespołu KISS udowodnili, że rock & roll może być zarówno dobrze wykonany, jak i przyjąć formę bezwstydnej, żywiołowej imprezy! Nowojorski zespół wydał dwadzieścia albumów studyjnych i sześćdziesiąt singli, jednak najbardziej znany jest z utworów, takich jak: „I Was Made For Lovin’ You”, „God Gave Rock ‘N’ Roll To You II”, „Rock And Roll All Nite”, „Detroit Rock City”, „Heaven’s On Fire”, „Lick It Up”, „Forever”, „I Love It Loud”, „Psycho Circus”, „Reason To Live”. W 2019 roku zespół KISS rozpoczął swoją ostatnią trasę koncertową o nazwie „END OF THE ROAD”, to właśnie jej część została przeniesiona na 2022 rok. Panowie nie mogli sobie odmówić wizyty w Polsce i przyjadą do naszego kraju jeszcze latem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: KONCERTY ROCKOWE 2022 POLSKA - kto wystąpi? Daty, miejsca, bilety

WYWIADÓWKA - JELONEK

KISS na koncercie w Polsce - gdzie zagrają?

Ze względu na ostatnie światowe wydarzenia, KISS nie był w stanie dotrzymać pierwotnych terminów koncertów zaplanowanych na czerwiec i lipiec 2020 roku. Dlatego też, ze względu na pandemię koronawirusa, także koncert w Polsce został przełożony na 3 czerwca 2022. Największe hity zespołu wybrzmią w łódzkiej Atlas Arenie.

Sonda
Byłeś/łaś kiedyś na koncercie KISS?

KISS w Polsce 2022 - BILETY

W związku z nowymi terminami, zespół KISS wprowadził do sprzedaży specjalne pakiety VIP. Do niezapomnianych wrażeń, które czekają na VIP-ów, możemy zaliczyć między innymi: możliwość zrobienia prywatnego zdjęcia z zespołem, dostęp do ekskluzywnego saloniku oraz wycieczkę po backstage’u. Wszystkie bilety można kupić TUTAJ lub zdobyć na antenie Eski Rock.