Kim można zostać, gdy już rzuci się metal? Na przykład... agentem nieruchomości, jak znany muzyk!

i

Autor: Screen z Instagrama/cj_bigpapa Znany muzyk metalowy został agentem nieruchomości!

nowe życie metalowca

Kim można zostać, gdy już rzuci się metal? Na przykład... agentem nieruchomości, jak znany muzyk!

2024-03-07 11:31

Dziś mamy zupełnie inne czasy, gdy ludzie nie przywiązują się tak łatwo i na stałe do swojego zajęcia czy nawet wyuczonego zawodu i oba swobodnie zmieniają, gdy potrzebują zacząć od nowa. Chyba podobnym podejściem do życia kierował się dość znany muzyk metalowy, który scenę, długie włosy i tatuaże zamienił na biuro i garnitur agenta nieruchomości!

We wrześniu ubiegłego roku bardzo głośno zrobiło się wokół zespołu Thy Art Is Murder. Ten tu po zaprezentowaniu fanom i fankom nowej płyty, wydał oświadczenie, w którym poinformował, że dotychczasowy wokalista, Chris „CJ” McMahon, nie jest już członkiem grupy. Dalej przekazano, że w nagraniach najnowszego albumu co prawda brał udział CJ, jednak jego partie wokalne zostały ostatecznie usunięte i nagrane ponownie przez nowego wokalistę. Jako powód takiego stanu rzeczy wskazano na transfobiczne wypowiedzi, komentarze i nagrania wokalisty. Choć ten zdążył wszystko usunąć i wystosować przeprosiny, to na nic się to nie zdało i zmuszony był pożegnać się z Thy Art Is Murder, którego wokalistą był od 2009 roku.

Eska Rock: Muzycy, którzy zmienili modę. Ich fanów rozpoznaje się do dziś po stylu

Nowe zajęcie dawnego metalowca

Czym po całej tej sytuacji postanowił zająć się CJ? Okazuje się, że wcale nie muzyką i śpiewaniem w innej kapeli! Jak poinformował sam zainteresowany za pośrednictwem swoich social mediów, postanowił całkowicie zmienić swoją ścieżkę życiową i zawodową!

22 lutego McMahon zamieścił nagranie, przedstawiające go u fryzjera, który pozbawia go jego charakterystycznych, długich włosów, Jak napisał w opisie, dołączonym do wideo, jest to pierwszy krok do całkowitego skupienia się na nowym zajęciu, którym będzie... sprzedaż nieruchomości! Były muzyk zaapelował także, by nie reagować na jego decyzję hejtem  i po prostu pozwolić mu żyć dalej zupełnie nowym życiem. W kolejnym poście CJ zaprezentował się w bardzo oficjalnym wydaniu, w służbowym garniturze i z nowym kolegą po fachu u boku.

Zaskakujący obrót sprawy?

Sprawdź, co dziś robią ikony punka!