Kevin Morby w Polsce z trzema koncertami! Warszawa, Poznań, Kraków

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Chantal Anderson Kevin Morby w Polsce 2023 - bilety na koncerty w Warszawie, Poznaniu, Krakowie

Kevin Morby w Polsce z trzema koncertami! Warszawa, Poznań, Kraków

2023-06-19 8:49

Często porównywany do Boba Dylana amerykański songwriter Kevin Morby wystąpi w czerwcu na trzech koncertach w Polsce! Miastami w naszym kraju, które muzyk odwiedzi na swojej najbliższej, promującej najnowszy album trasie będą Warszawa, Poznań oraz Kraków.

Morby to muzyk w przeszłości występujący w takich zespołach jak Woods czy The Babies, jednak najbardziej znany jest ze swojej solowej aktywności. Artysta, który otwarcie wśród swoich największych inspiracji wymienia Nine Simeone, Boba Dylana i Lou Reeda na przestrzeni ostatnich 9 lat wydał aż 7 albumów. Ostatni z nich, “This Is A Photograph”, w dużej mierze opowiada o jego lęku przed śmiercią, ale również ujawnia radości i nadzieje muzyka. Płyta spotkała się ze znakomitym odbiorem krytyków i publiczności, a już w czerwcu będziemy mogli usłyszeć utwory z niej, jak i starsze kawałki jak “Harlem River” czy “Beautiful Strangers” na żywo w aż 3 polskich miastach!

Kevin Morby zagra w Polsce - szczegóły

  • 19.06.2023 - Warszawa, Proxima
  • 20.06.2023 - Poznań, Tama
  • 25.06.2023 - Kraków, Kwadrat

BILETY: Sprzedaż biletów rozpocznie się w piątek, 27 stycznia o godzinie 11:00.

Rockowe koncerty w 2023 roku - na te zespoły czekamy najbardziej!

Jak dobrze znasz zagraniczną muzykę rockową lat 70? QUIZ! Queen, Led Zeppelin, Pink Floyd i inne klasyki

Pytanie 1 z 10
Cover utworu jakiego artysty pojawił się na albumie "All Things Must Pass" George'a Harrisona?