Kerry King wyruszy w trasę koncertową! Gitarzysta ujawnił swoje plany

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=yjb0j9l1sz4

Kerry King wyruszy w trasę koncertową! Gitarzysta ujawnił swoje plany

2021-10-18 10:37

Zespół Slayer zakończył działalność w 2019 roku, jednak już wtedy Kerry King podkreślał, że to nie będzie dla niego koniec muzycznej drogi. Teraz gitarzysta potwierdził, że zamierza ruszyć w trasę koncertową!

Gdy w 2019 roku Slayer zagrał ostatni koncert, Kerry King otwarcie mówił, że to koniec zespołu, ale nie koniec jego drogi muzycznej. Faktycznie, minęło trochę czasu, a Kerry wrócił z tematem i ujawnił co dokładnie ma w planach. Fani Slayera powinni być szczęśliwi.

Co tam w środku gra - Black Sabbath - Technical Ecstasy

Kerry King wyruszy w trasę koncertową! Gitarzysta ujawnił swoje plany

Kerry King wspomniał już przy okazji urodzin Machine Head, że Slayer za szybko przeszedł na emeryturę, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by nadal grać. Gitarzysta ma zamiar ruszyć solowo w trasę, o czym powiedział w wywiadzie dla 'Metal Hammera'. Trasa miała się rozpocząć jeszcze w 2020 roku, jednak na przeszkodzie stanęła pandemia. Jak mówi Kerry:

Teraz myślimy o końcu 2022 roku. Zobaczymy, co się stanie w przyszłym roku. Wszystko ewoluuje. Nie spieszę się. Planuję zagrać trasę, ale nie zamierzam ogłaszać nowego zespołu, nowej płyty i tak dalej. Ale zobaczycie mnie w przyszłości – będzie zajebiście.

Pozostaje tylko cierpliwie czekać.

Rammstein - najmniej znane zdjęcia zespołu. Tego mogliście nie widzieć