Keanu Reeves gra rocka! Nowy singiel zapowiada pierwszy od 20 lat album Dogstar

i

Autor: Screen z Facebooka/Dogstar Zespół aktora wyda nowy album i rusza w trasę!

Keanu Reeves wraca do rocka! Zespół aktora zapowiedział pierwszy koncert od ponad 20 lat!

2023-05-12 10:16

Keanu Reeves znany jest przede wszystkim jako aktor - ma on na koncie role w takich filmach jak “Akt zemsty”, “Spokojnie, tatuśku”, “Moje własne Idaho”, “Dracula”, “Speed: Niebezpieczna prędkość”, “Adwokat diabła”, “Matrix” czy serii “John Wick”. Nie każdy wie, że film to nie jedyne zajęcie Keanu - artysta działa też w zespole rockowym Dogstar. Grupa właśnie intensywnie pracuje nad nową muzyką i wraca ma sceny!

W połowie lipca album, nagrany we współpracy z uznanym gitarzystą Jeffem Beckiem, wydał Johnny Depp. Okazuje się, że nie jest to jedyny aktor, który lubi po godzinach pograć trochę rocka! Keanu Reeves, uznany aktor, który karierę filmową rozpoczął w połowie lat 80-tych i ma na swoim koncie role w takich filmach jak Moje własne Idaho, Dracula, Speed: Niebezpieczna prędkość, Adwokat diabła, Matrix, Słodki listopad, Constantine, Prywatne życie Pippy Lee czy serii o Johnie Wicku, uznawany jest za jednego z najlepszych i najbardziej sympatycznych przedstawicieli branży filmowej. Keanu słynie ze świetnego kontaktu z fanami i podejścia do życia, pozbawionego gwiazdorstwa.

Jak nakręcono film JOHN WICK 4? | To Się Kręci #12

Druga (muzyczna) twarz Keanu Reevesa!

Nie każdy wie o tym, że Keanu Reeves zajmuje się nie tylko aktorstwem. Jego wielką pasją od lat jest muzyka! Jeszcze na początku lat 90-tych założył on z perkusistą Robertem Mailhouse'em zespół Dogstar, grający muzykę z pogranicza rocka alternatywnego i grunge'u. W 1996 roku ukazał się debiutancki album grupy, zatytułowany Our Little Visionary, a cztery lata później wydana została płyta Happy Ending. Panowie koncertowali jeszcze przez dwa lata, by w 2002 roku rozwiązać zespół. Już wiadomo, że właśnie ma miejsce wielki powrót Dogstar!

Zespół Dogstar pracuje nad nową muzyką!

Po dwudziestu latach zespół ponownie zebrał się w studiu i pracuje nad nową muzyką. Na początku lipca ubiegłego roku grupa uruchomiła swój profil na Instagramie, na którym początkowo dzieliła się z fanami dawnymi zdjęciami z koncertów. Z czasem zaczęły się tam też pojawiać aktualne fotografie, pokazujące członków zespołu, w tym grającego na basie Keanu Reevesa. Podpisy pod nimi wyraźnie wskazują, że nadchodzi trzecie, pierwsze od 22 lat wydawnictwo kapeli. Choć jego szczegóły nie są jeszcze znane, to formacja potwierdziła, że pierwsze fragmenty nowej muzyki poznamy już latem tego roku! To jednak nie wszystko - zespół zapowiedział, że będzie koncertował, wyda także teledysk do nadchodzącego, pierwszego utworu. 

Dogstar z pierwszym koncertem od ponad 20 lat!

W czwartek 11 maja formacja zapowiedziała swój pierwszy od ponad dwudziestu lat koncert! Formacja wystąpi na festiwalu muzycznym BottleRock w Napa Valley w Kalifornii w sobotę 27 maja. Dogstar zagra na wydarzeniu materiał z nadchodzącego albumu!