KAZIK

i

Autor: Materiały prasowe

KAZIK - solowy koncert w Stodole! Wszystko, co musisz wiedzieć o warszawskim występie lidera Kultu

2022-04-25 11:20

Kazik Staszewski na solowym koncercie w Stodole! Legendarny wokalista Kultu zaprezentuje przekrojowy materiał pochodzący z solowych projektów, w tym utwory z najnowszej płyty "Zaraza". Kiedy i z kim pojawi się na warszawskiej scenie? Sprawdźcie wszystkie najważniejsze szczegóły na temat wydarzenia.

Kazik Staszewski to legenda polskiej sceny muzycznej, której chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. W czerwcu 2020 światło dzienne ujrzał najnowszy solowy album Kazika, zatytułowany “Zaraza”. Na płytę złożyło się 15 premierowych kompozycji, w tym utwór "Twój ból jest lepszy niż mój", który w ciągu kilku dni od premiery w serwisie YouTube zebrał prawie 8 milionów odsłon, a także zyskał gigantyczny odzew mediów i słuchaczy. Na krążku Kazik powrócił do komentowania rzeczywistości politycznej i społecznej w charakterystycznym dla siebie stylu. Wyraziste, nieco ironiczne i wyjątkowo aktualne teksty - znak rozpoznawczy Staszewskiego - nabrały szczególnego znaczenia w kontekście sytuacji epidemiologicznej, a ciekawe aranżacje Wojtka Jabłońskiego dodały niezwykłego charakteru. Z nowym materiałem, ale również starszymi kompozycjami pojawi się teraz w warszawskiej Stodole!

Wywiadówka - Grabaż

KAZIK - solowy koncert 2022. Gdzie wystąpi lider Kultu?

Projekt KAZIK zmierza do Warszawy i już 6 maja 2022 roku wyśpiewa swoje największe hity ze starych solówek oraz nowsze kompozycje, m.in. z płyty "ZARAZA". Artysta wystąpi w Klubie Stodoła, a razem z nim Wojciech Jabłoński (gitara), Konrad Wantrych (klawisze), Roman Batyra (gitara basowa), Olek Orłowski (perkusja). Bilety na wydarzenie można już zamawiać na www.stodola.pl oraz www.ticketclub.pl