Kwartet Proforma prosi o pomoc. Chodzi o wydanie albumu z piosenkami Lonarda Cohena

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=-5chZC5-NQA

Kazik i Kwartet Proforma zapowiadają nową płytę zespołu! Na pierwszy singiel wybrano numer Leonarda Cohena

2021-10-27 9:44

Jakiś czas temu, Kwartet Proforma zapowiadał specjalną płytę z piosenkami Leonarda Cohena. Niestety, album cały czas się nie ukazał, jednak widać, że coś się ruszyło w tym temacie! Zespół opublikował singiel z gościnnym udziałem Kazika Staszewskiego, który jest coverem piosenki 'Almost Like the Blues'.

Jakiś czas temu, Kwartet Proforma informował o tym, że tworzy płytę z piosenkami Leonarda Cohena. Na krążku zapowiadani byli goście i jak dotąd nic więcej nie wydarzyło się w kontekście albumu. Okazało się, że zespół napotkał pewne problemy z wydawcą i musiał poprosić o pomoc fanów. Widać, że wszystko wychodzi na prostą, ponieważ grupa opublikowała singiel z udziałem Kazika Staszewskiego.

Co tam w środku gra? - Kult

Kazik i Kwartet Proforma zapowiadają nową płytę zespołu! Na pierwszy singiel wybrano numer Leonarda Cohena

'Prawie tak jak blues' to pierwszy singiel, który promuje album 'Leonard Cohen. Wiemy, kim jest'. Będzie to specjalny krążek, który zawierać ma covery piosenek Cohena. W pierwszym singlu możemy usłyszeć Kazika Staszewskiego, który ma na koncie dwa albumy z zespołem. Posłuchajcie wspólnego singla:

Krążek Kwartetu ProForma ma ukazać się 5 listopada, a wśród gości pojawią się także: Arkadiusz Jakubik, Titus oraz Roman Kostrzewski.

Muzycy, którzy nagrali nowe płyty podczas kwarantanny