Kasia Lins

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Jan Wasiuchnik

muzyczne nowości

Kasia Lins w nowym projekcie Nene Heroine

2024-05-10 11:18

Nene Heroine: in three colors [live] to projekt jakiego jeszcze nie był ona polskiej scenie muzycznej. To live video album łączący w sobie post-rockowe brzmienia alternatywnego zespołu Nene Heroine z głosami sceny popularnej w wyjątkowej formie video. Zaproszenie do projektu Kasi Lins oraz jana tymoteusza - zupełnie nowego alter ego cenionego artysty Szczyla ukazuje zupełnie nowy kolor, zarówno Nene Heroine, jak też ich gości. To nieoczywiste spotkanie zaowocowało barwami, których wcześniej żaden z artystów nie zaprezentował w swojej karierze solowej.

Album składa się z trzech autorskich utworów nagranych podczas jednej sesji w trójmiejskim klubie B90, zabierając odbiorców w podróż do całkiem innych światów, zarówno muzycznie, jak i wizualnie.

Każdy utwór jest zrealizowany w innym stylu reżyserskim, podkreślając charakter każdego z artystów. Sferę wizualną i koncept realizacji opracował reżyser Maciej Aleksander Bierut i operator Karol Łakomiec, którzy w industrialnej przestrzeni stworzyli nieszablonowe nagranie z tego spotkania, tworząc jedno nieprzerwane doświadczenie - w trzech kolorach.

Wywiadówka - Kasia Lins

Trzy światy

"NH: in three colors [live]" to trzy odrębne światy, które przenikając się tworzą niepowtarzalne doświadczenie audiowizualne.

Oto nasz wybór najlepszych polskich albumów z 2023 roku: