Kasia Lins w Niebie - Boska Trasa z finałem w Warszawie

i

Autor: Materiały prasowe

Kasia Lins w Niebie - Boska Trasa z finałem w Warszawie

2021-10-15 10:26

Kasia Lins jak mało która artystka docenia potęgę rytuału oraz cyklicznej natury rzeczywistości. Ponad rok po premierze świetnie przyjętego albumu „Moja wina” autorka tekstów, pianistka i wokalista ma już za sobą prawie całą Boską Trasę koncertową. Finałowy koncert odbędzie się już 8 grudnia w klubie NIEBO.

Jeśli szukacie skutecznego oczyszczenia z grzechów, to dogodniejszych warunków nie znajdziecie nigdzie indziej. Ósmego dnia dwunastego miesiąca odprawiony zostanie boski rytuał, który sprawi, że NIEBO opuścicie bezwzględnie odmienieni! Mistrzynią ceremonii będzie Kasia Lins, a towarzyszyć jej będą:

  • Karol Łakomiec
  • Wiktoria Jakubowska
  • Zuzia Kłosińska
  • Agnieszka Bigaj
  • Szymon Białorucki
  • Monia Muc
  • Arek Kopera

Wywiadówka - Kasia Lins

Moja wina to zbiór opowiadań o piekle i raju, niemocy i pragnieniu, upadkach i uniesieniach. Moja wina w sposób rytualny, wykorzystując niekiedy liturgiczny dialekt, obserwuje manię kultu, dzieli się wątpliwościami, snuję opowieść o mocach i słabościach. Moja wina to odurzająca warstwa instrumentalna, wsparta niepokojącymi wokalizami i chórami. Mszalny charakter muzyki toczy walkę ze świeckim wydźwiękiem treści.

W lipcu 2020 Kasia Lins opublikowała w internecie Czego dusza pragnie [live show], materiał zdobył świetne recenzje i został bardzo dobrze przyjęty przez publiczność i dziennikarzy. Czego dusza pragnie to pierwsze tego typu wydarzenie koncertowo-teatralno-filmowe. Audiowizualne doświadczenie, świeże podejście do komunikacji z widzami i formy, jaką może przybrać koncert grany na żywo.

Bilety: https://goingapp.pl/wydarzenie/kasia-lins-moja-wina-w-niebie/grudzien-2021

Pula I - 55 złPula II - 65 złPula III (na bramce) - 75 zł

Muzycy, którzy nagrali nowe płyty podczas kwarantanny