Kamień milowy Guns N' Roses - kultowy teledysk z 2 MILIARDAMI wyświetleń na YouTubie! To pierwszy klip z lat 90., który tego dokonał

i

Autor: Materiały prasowe Kultowy teledysk Guns N' Roses nadal cieszy się ogromną popularnością!

Kamień milowy Guns N' Roses - kultowy teledysk z 2 MILIARDAMI wyświetleń na YouTubie! To pierwszy klip z lat 90., który tego dokonał

2023-02-16 9:37

Muzyka rockowa jest już passe i nikt jej nie słucha? Liczby mówią zupełnie co innego! Praktycznie co tydzień podajemy informację, iż dany rockowy klip przekracza barierę miliarda wyświetleń w serwisie YouTube. Teraz kolejny, naprawdę duży kamień milowy osiągnął zespół Guns N' Roses - ich kultowy teledysk ma już 2 MILIARDA wyświetleń! To pierwszy klip z lat 90., który tego dokonał!

Muzyka rockowa, szczególnie ta klasyczna, najbardziej kultowa, wciąż cieszy się naprawdę dużą popularnością. Najlepszym tego dowodem jest fakt, iż praktycznie co chwile, słynne teledyski artystów i zespołów z gatunku dołączają do słynnego grona miliarda wyświetleń w serwisie YouTube. Ostatnio dotyczyło to grup Bon Jovi i ich klasycznej kompozycji Livin' on a Prayer Scorpions i kultowego hymnu Wind of Change. Kolejne klipy już są w kolejce do klubu, jednak jedna z najsłynniejszych hard rockowych formacji właśnie dokonała czegoś jeszcze większego.

'November Rain" z 2 MILIARDAMI wyświetleń w serwisie YouTube!

Duży powód do świętowania mają dziś Panowie z Guns N' Roses. Ich teledysk do legendarnego November Rain właśnie przekroczył barierę 2 MILIARDÓW wyświetleń w serwisie YouTube! Jest to pierwszy rockowy teledysk z lat 90., który osiągnął ten kamień milowy. Następne w kolejce jest nie mniej słynne wideo grupy Linkin Park, stworzone do kawałka Numb!

Jeden z najbardziej ikonicznych teledysków wszech czasów został wyreżyserowany przez Andy'ego Morahana. Fabuła została zainspirowana opowiadaniem Without You Dela Jamesa. Teledysk do November Rain do dziś jest także jednym z najdroższych w historii. 

Guns N' Roses - 5 ciekawostek o albumie 'Appetite for Destruction" | Jak dziś rockuje?