Już są! Te ciuchy powstały dzięki współpracy KORN z marką Adidas

i

Autor: YouTube

Już są! Te ciuchy powstały dzięki współpracy KORN z marką Adidas

2023-10-23 10:58

Nu metalowi klasycy zawsze znani byli z zamiłowania do trzech pasków. W Polsce może i kojarzą się one raczej z innymi upodobaniami rozrywkowymi niż metalowa muzyka, jednak dla dzieciaków w USA na przełomie 1999 i 2000 roku, gdy ich bunt napędzały siedmiostrunowe gitary Munky'eg i Heada to właśnie Adidas kojarzył się z buntem.

Kolekcja butów inspirowanych stylistyką grupy z czasów „Life is peachy” właśnie wchodzi na sklepowe półki. Jonathan Davis praktycznie od momentu gdy grupa osiągnęła światową sławę pokazywał się najczęściej w ubraniach tej marki. Fani pamiętają doskonale także singiel „A.D.I.D.A.S.”, który choć może nie dotyczył bezpośrednio ani ubrań ani sportu, to jednak puszczał oko w stronę tych, który znali kontekst.

Współpraca, według Complex, nie ograniczy się jednak tylko do butów. W internecie pojawiły się już także projekty bluz, koszulek i spodni dresowych. Za parę sygnowanych logiem KORN butów ma kosztować od 130 dolarów. Pozostałe części garderoby zaczynają się od 50$, a najdroższa bluza ma kosztować 120$. Buty, oprócz logo mają także nadruk okładki „Life is peachy” na wkładce oraz dodawany breloczek w kształcie kostki gitarowej.

To kolejna modowa inicjatywna Jonathana Davisa, który w ubiegłym roku ogłosił otwarcie własnej marki Freak On A Leash. Zajmuje się ona produkcją ekskluzywnych obroży, szelek i gadżetów dla psów. Nazwa firmy to oczywiście nawiązanie do jednego z największych przebojów KORN.

Babcia kupiła mu Czarny Album Metalliki! | Skubas w ESKA ROCK