Juwenalia Niepublików 2022

i

Autor: Materiały prasowe

Juwenalia Niepublików 2022 - ZESPOŁY, BILETY, DATA i MIEJSCE imprezy

2022-05-17 14:01

Juwenalia Niepublików 2022. Zbliża się wyjątkowe święto studentów! To idealny moment, aby wybrać się na koncerty czołowych polskich artystów, którzy już na dniach zagrają na scenie stadionu Olimpii w Parku Moczydło. Kto wystąpi w tym roku? Sprawdźcie!

Juwenalia Niepublików 2022 w tym roku ponownie zaskakują! Muzyczną scenę w Parku Moczydło będą rozgrzewać topowi polscy artyści, m.in. Mrozu i O.S.T.R. To oczywiście dopiero początek, bo gwiazd będzie jeszcze więcej. Na stadionie Olimpia swoje juwenalia będą świętować również UKSW x WUM x APS x AWF. Na te wydarzenie studenci czekają od momentu rozpoczęcia semestru letniego. Lepszej okazji do naładowania baterii przed letnią sesją egzaminacyjną nie będzie! Kto i kiedy wystąpi? Gdzie kupić bilety? Sprawdźcie wszystkie szczegóły na temat nadchodzącej imprezy w jednym miejscu!

EskaROCK Live! - Organek - cały koncert

Juwenalia Niepublików 2022 - zespoły. Kto wystąpi 19 i 20 maja?

Line-up wykonawców przedstawiany jest na bieżąco. Na ten moment wiemy, że w czwartek 19 maja wystąpi O.S.T.R, Wac Toja, Organek i Mrozu. Za to dzień później, na juwenaliach UKSW, WUM, APS i AWF, pojawi się KĘKĘ, Baranovski, Zalewski oraz Brodka. Jedno jest pewne - każdy znajdzie coś dla siebie!

Sonda
Wybierasz się na Juwenalia w 2022 roku?

Juwenalia Niepublików 2022 - bilety, data i miejsce imprezy

Wyjątkowe święto studentów odbędzie się 19 i 20 maja 2022. Scena znajdzie się na terenie Stadionu Olimpia w parku Moczydło. Bilety są już dostępne w sprzedaży. Można je kupić na stronie Biletomat.pl lub bezpośrednio klikając TUTAJ (19 maja) i TUTAJ (20 maja).