Jon Bon Jovi nie radzi sobie z występami na żywo? Internet ostro komentuje, zespół reaguje

i

Autor: Rex Features/East News Wokalne problemy Jona Bon Joviego

Jon Bon Jovi nie radzi sobie z występami na żywo? Internet ostro komentuje, zespół reaguje

2022-05-20 10:34

Jon Bon Jovi od kilku tygodni mierzy się z ostrymi komentarzami. Internauci dotarli do nagrań z trasy koncertowej zespołu i bardzo dosadnie wypowiadają się na temat słabej formy wokalnej muzyka. Internet swoje, a Bon Jovi swoje - grupa opublikowała wideo, które wydaje się być jawną odpowiedzią na te oskarżenia. To jak jest z tym wokalem artysty?

Jon Bon Jovi zaczął karierę muzyczną bardzo wcześnie - w 1975 roku w wieku zaledwie 13 lat. W 1983 roku zyskał powszechne uznanie i rozpoznawalność jako lider i współzałożyciel zespołu Bon Jovi. Grupa wciąż jest aktywna na rynku muzycznym - jej ostatni album, zatytułowany 2020 ukazał się dwa lata temu.

Sonda
Co sądzisz o formie wokalnej Jona Bon Joviego?

Forma wokalna Jona Bon Joviego - artysta nie radzi sobie?

W kwietniu, po znacznym opóźnieniu spowodowanym pandemią, ruszyła trasa promująca wydany dwa lata temu album. Mimo wielu nadziei fanów, koncerty nie spotkały się z dobrym przyjęciem - chodzi o formę wokalną lider Bon Jovi. Fani, krytycy i inni muzycy krytykują jego śpiew i sugeruje mu wręcz przejście na muzyczną emeryturę. W takim tonie wypowiedział się Justin Hawkins - wokalista zespołu The Darkness. Artysta zasugerował, że grupa powinna odwołać trasę, a Jon Bon Jovi powinien poddać się terapii, gdyż problemy z jego wokalem mogą wynikać ze zmęczenia i problemów psychicznych. Wiele osób upatruje przyczyny gorszej kondycji muzyka w fakcie, iż rok temu przeszedł on koronawirusa.

EskaROCK Live! - Organek - Cały ten fejm

Zespół odpowiada na komentarze

Zespół Bon Jovi, zdaje się w odpowiedzi na wszystkie tego typu komentarze, opublikował krótki filmik, złożony z fragmentów koncertów - na każdym z nich widać pod sceną tłumy fanów. W tle wideo słychać wielki przebój Bon Jovi - Livin’ On a Prayer. Uważni słuchacze natychmiast jednak rozpoznali, że wykon piosenki nie pochodzi z obecnej trasy - posłuchajcie sami.