Damian Ukeje prezentuje nowy singiel - posłuchajcie numeru “Zjednoczone stany”

2022-05-19 13:44

Damian Ukeje - zwycięzca I edycji programu “The Voice of Poland” powraca z nowym singlem! Piosenka “Zjednoczone stany” zapowiada zupełnie nowe otwarcie w karierze muzyka - do kompozycji powstał też teledysk. Sprawdźcie!

Damian Ukeje to Zwycięzca pierwszej edycji programu The Voice Of Poland 2011. To był kluczowy moment w jego muzycznej karierze. Fani pokochali go za charakterystyczny, szczery głos i osobowość. Niecały rok później ukazał się debiutancki album UKEJE. Podsumowaniem rocznej działalności Artysty było III miejsce w plebiscycie Antyradia na PŁYTĘ ROKU 2013. Damian Ukeje stanął na podium w towarzystwie takich grup jak Hunter i Coma. Ukoronowaniem sukcesów była nominacja do FRYDERYKÓW 2014 jako DEBIUT ROKU! W 2016 roku ukazała się druga płyta pt. UZO, na którą teksty, oprócz Damiana Ukeje, napisali Sarsa, Zofia Jaworowska oraz Piotr Rogucki.

„Wywiadówka Eski ROCK” Natalia Przybysz i Dawid Zygmunt

Niezmiernie miło zaprosić Was na premierę nowej piosenki. za chwilę, za moment. na samą myśl gorąc w sercu. Dobrze jest wrócić" - tymi słowami Damian Ukeje zapowiedział swój muzyczny powrót i zaprosił fanów na premierę najnowszego singla Zjednoczone stany.

Nowy singiel od Damiana Ukeje!

Charakterystyczny wokal Damiana Ukeje, żywe instrumenty, dynamika i chwytliwy refren - to wszystko sprawia, że utwór Zjednoczone stany jest mocnym kandydatem na przebój najbliższych miesięcy. Do kawałka powstał też teledysk, który można już zobaczyć w serwisie YouTube.

Kiedy kończy się miłość i nic nie pojawia się w jej miejscu, to czas na zjednoczone stany świadomości, nawet jeśli prowadzi to do rewolucji i zmian. To jest piosenka dla wszystkich, którzy czekają w swoim życiu na zmianę. To, czy ta zmiana nadejdzie, zależy wyłącznie od nas samych - mówi sam Damian Ukeje o piosence.

Nowy rozdział w karierze muzyka

Rok 2022 to nowe otwarcie w karierze Artysty. Damian Ukeje zmienił się nie tylko wizualnie ale też muzycznie. Współpraca z Filipem Jurczyszynem (Natalia Przybysz, Ania Dąbrowska) zaowocowała melodyjnymi, radiowymi kompozycjami.