John Lydon przegrał batalię sądową z kolegami z Sex Pistols

i

Autor: screen: https://youtu.be/yqrAPOZxgzU

John Lydon przegrał batalię sądową z kolegami z Sex Pistols

2021-08-24 11:24

Jakiś czas temu, John Lyndon z Sex Pistols miał problem z tym, że muzyka zespołu pojawiła się w serialu biograficzny 'Pistol'. Jak zapowiadał wokalista, sprawa została skierowana do sądu i teraz już wiemy, że Lydon przegrał batalię z kolegami.

John Lydon jakiś czas temu ogłosił, że zamierza pójść do sądu, ponieważ nie podoba mu się fakt, że muzyka Sex Pistols znalazła się w biograficznym serialu 'Pistol'. Sprawa trafiła do sądu i Lydon chyba nie jest zadowolony z werdyktu, ponieważ batalia została przegrana. Jak się to stało?

Co tam w środku gra - Motörhead - No Sleep 'Till Hammersmith

Dlaczego John Lydon przegrał batalię o muzykę Sex Pistols? Powodem była umowa

John nie pomyślał o jednym fakcie, mianowicie, oddał możliwość decydowania o swoich prawach firmom publishingowym Warner Chappell Music i BMG. Sta werdykt na korzyść kolegów z zespołu, którzy bardzo się ucieszyli, co napisali też w oświadczeniu:

Taki werdykt podtrzymuje nasze decyzje i zgodę członków zespołu o wspólnym podejmowaniu decyzji. Nie było to miłe doświadczenie, ale pozwala nam iść naprzód. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli lepiej dopracować nasze relacje.

Przypomnijmy, że 'Pistol' to serial, który opowie historię zespołu Sex Pistols i ma to pokazać dokładniej niż wcześniejsze produkcje.

Metallica - najlepsze tatuaże fanów