Jeżeli masz urodziny, to za odpowiednią opłatą Dave Mustaine złoży Ci życzenia

i

Autor: screen: https://youtu.be/xes5Fxf2bmI

Jeżeli masz urodziny, to za odpowiednią opłatą Dave Mustaine złoży Ci życzenia

2021-07-05 13:22

Jeżeli jesteście fanami Megadeth lub ktoś z waszych bliskich ceni sobie twórczość Dave'a Mustaine'a, to ta opcja może wydać się ciekawa. Lider Megadeth może teraz złożyć życzenia tobie lub twoim bliskim, oczywiście za odpowiednią opłatą.

Zespół Megadeth zaliczany jest do klasyki metalu, a Dave Mustaine cieszy się szacunkiem wśród słuchaczy i fanów ciężkich brzmień. Wiele osób marzy o tym, aby porozmawiać z Davem, co jak łatwo się domyślić jest trudne lub zwyczajnie niemożliwe. Jest jednak opcja, by artysta złożył wam życzenia na urodziny. Wszystko oczywiście za odpowiednią opłatą.

Co tam w środku gra? - Motorhead

Za odpowiednią opłatą, Dave Mustaine złoży ci życzenia na urodziny! Ile trzeba zapłacić?

Na portalu Cameo, który specjalizuje się w spersonalizowanych nagraniach sławnych ludzi, pojawił się Dave Mustaine. Mówiąc najprościej, możecie zamówić życzenia od lidera Megadeth i w ciągu 7 godzin dostajecie speronalizowany filmik. Oczywiście, jest to płatna opcja, za którą trzeba zapłacić 250 dolarów. W nagraniu promującym akcję, Dave mówi:

Jestem Dave Mustaine i zachęcam cię, żebyś zamówił u mnie spersonalizowane pozdrowienia przez Cameo dla siebie i twoich przyjaciół. Mogę życzyć ci wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, rocznicy, świąt Bożego Narodzenia, Chanuki i innych. Mogę też nagrać moje ulubione „pierd*l się”… nie, tego nie będę robił.

Część pieniędzy z nagrań, ma zostać przeznaczonych na cele charytatywne. Nagranie Dave'a możecie zobaczyć TUTAJ. Megadeth pracują obecnie nad nowym albumem, który miałby się ukazać jeszcze w tym roku.

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu