Jelonek w Warszawie - szczegóły koncertu w Remoncie

i

Autor: Materiały prasowe

Jelonek kolejnym gościem podcastu 'Wywiadówka'. Sprawdźcie rozmowę, która odbyła się przed koncertem w klubie Remont

2021-12-01 12:30

Michał Jelonek, to postać, o której można powiedzieć wiele dobrych rzeczy. Zawsze uśmiechnięty i chętny do grania dzikich koncertów, tak w skrócie można opisać szalonego skrzypka. Sprawdźcie rozmowę Dominika Pajewskiego, która odbyła się chwilę przed koncertem w warszawskim Remoncie.

"Jelonek” to solowy projekt skrzypka Michała Jelonka i to własnie skrzypce są na pierwszym planie jako główny, pozytywny bohater tej opowieści. Skrzypce jako instrument jednocześnie melancholijny i histeryczny, delikatny i drapieżny nadaje się wyśmienicie jako przewodnik po różnych gatunkach muzycznych i jako adwokat rockowego diabła we wzniosłym świecie muzyki klasycznej. Muzyka Michała Jelonka jest w przeważającej większości rockowa i rock metalowa, instrumentalna o dużych wpływach muzyki klasycznej (np. „Barock” inspirowany muzyką baroku czy „Romantic Revenge” epoką romantyzmu) lub wręcz z zastosowaniem cytatów z muzyki wielkich klasyków, takich jak: Vivaldi, Paganini, Rosinni, Chopin, Suppe i innych, w rockowych aranżacjach. Chwilę przed koncertem w warszawskim klubie Remont, Michał wpadł do naszego studia, by porozmawiać z Dominikiem Pajewskim.

Jelonek kolejnym gościem podcastu 'Wywiadówka'. Sprawdźcie rozmowę, która odbyła się przed koncertem w klubie Remont

W rozmowie nie zabrakło wątków ostatniego albumu Jelonka, ale także 20-lecia obecności Michała w zespole Hunter. Do tego złoty winyl i plany koncertowe. Bardzo dużo dobrych rzeczy, a to tylko fragment, który wam zdradzamy. Sprawdźcie sami, co ciekawego powiedział Michał Jelonek w czternastym odcinku podcastu 'Wywiadówka':

WYWIADÓWKA - JELONEK

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu