Jedna z gwiazd odwołuje występ na Pol'and'Rock Festival. Organizatorzy dowiedzieli się o tym z... social mediów

i

Autor: Karol Makurat/REPORTER Nietypowe zachowanie zespołu

Jedna z gwiazd odwołuje występ na Pol'and'Rock Festival. Organizatorzy dowiedzieli się o tym z... social mediów

2022-06-28 10:23

Już 4 sierpnia rusza Pol'and'Rock Festival 2022! Od kilku tygodniu Jurek Owsiak co poniedziałek ogłaszał kolejne zespoły i kolejnych artystów, którzy zagrają na Najpiękniejszym Festiwalu Świata. 20 czerwca miał miejsce ostatni rzut ogłoszeń. Gdy wydawało się, że line-up jest już ustalony i raczej nie ma szans na żadne zmiany, jedna z głównych gwiazd imprezy odwołała swój udział w niej. Kontrowersje wzbudza sposób, w jaki zespół poinformował o swojej decyzji - sprawdźcie szczegóły!

Już za nieco ponad miesiąc, dokładnie w dniach 4-6 sierpnia, w zupełnie nowej lokalizacji, bo na terenie na Lotniska Czaplinek - Broczyno odbędzie się dwudziesta ósma już edycja Najpiękniejszego Festiwalu Świata, czyli Pol'and'Rock Festival. Wydarzenie odbywać się będzie w dwóch formułach - organizatorzy zachęcają do przybycia na miejsce imprezy (wstęp jest oczywiście bezpłatny), a osoby, które z różnych powodów nie będą mogły być osobiście, mogą wziąć udział w spotkaniu w formie online za pośrednictwem social mediów Pol'and'Rock.

Majka Jeżowska wspomina występ na Pol’and’Rock Festival i lekcje z Nergalem

Pol'and'Rock Festival 2022 - line-up

Od kilku tygodni Jurek Owsiak osobiście, co poniedziałek, ogłaszał kolejne zespoły i kolejnych artystów, którzy zagrają na tegorocznej edycji Festiwalu. Do tej pory line-up tworzyli m.in. Ørganek, Wolf Alice, The Clutch, Voo Voo, Tagada Jones, GWAR, Me and That Man, Strachy na Lachy, Kwiat Jabłoni, Sztywny Pal Azji, Limp Bizkit czy The Exploited. No właśnie, tworzyli, ponieważ kilka dni temu jedna z gwiazd odwołała swój występ. Nie jest to nic zadziwiającego, szokować może jednak sposób, w jaki o decyzji tej dowiedzieli się organizatorzy.

Jedna z gwiazd w zaskakujący sposób odwołuje swój udział w Pol’and’Rock Festival

W piątek 24 czerwca na Facebooku grupy The Exploited pojawił się bardzo krótki wpis, w którym ta poinformowała, że bardzo przeprasza, ale nie może zagrać 4 sierpnia na Pol’and’Rock Festival. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie to, że pod wpisem pojawił się komentarz napisany przez organizatorów wydarzenia, z którego jasno wynika, że nie zostali oni oficjalnie poinformowani o takiej decyzji zespołu, a o nieobecności dowiedzieli się właśnie z postu.

The Exploited odwołują występ na Pol’and’Rock Festival - kto zastąpi grupę?

Mimo to organizatorzy bardzo szybko zareagowali na całą sytuację. Miejsce zespołu na Dużej Scenie 4 sierpnia zajmie polska grupa Sztywny Pal Azji. Na chwilę obecną nie wiadomo, czy ktoś wystąpi tego dnia na Małej Scenie w miejsce formacji.