Jan Borysewicz ogłasza drugiego gościa, który zagra z Lady Pank podczas występów MTV Unplugged!

2022-06-13 16:27

13 czerwca Jan Borysewicz był gościem Kolumny Zygmunta w studiu Eski ROCK i ogłosił drugiego gościa, który pojawi się obok Lady Pank podczas 12. edycji kultowego formatu MTV Unplugged. Zapowiada się niezapomniany wieczór!

Do kolejnej, już 12. edycji polskiej serii MTV Unplugged zaproszono zespół, który ze szczytu nie schodzi od przeszło 40 lat. Nowe brzmienia znanych hitów, a także dwa nowe utwory przygotowane specjalnie na tę okazję, zaprezentuje legendarny Lady Pank!

Zespół zagra swój akustyczny koncert 22 czerwca w warszawskiej Scenie Relax. Będzie to wyjątkowa okazja do posłuchania zupełnie nowych aranżacji ikonicznych piosenek polskiego rocka, zwykle kojarzonych z mocnym elektrycznym brzmieniem gitary Jana Borysewicza i elektryzującym głosem Janusza Panasewicza. Oprócz liderów grupy na scenie pojawią się oczywiście Kuba Jabłoński i Krzysztof Kieliszkiewicz, a także zaproszeni goście. Widzowie będą mogli zobaczyć koncert w telewizji jesienią 2022.

Jan Borysewicz, w poniedziałek 13 czerwca 2022 roku w Kolumnie Zygmunta zdradził nazwisko drugiego gościa, który wraz z zespołem wystąpi podczas MTV Unplugged. Na scenie pojawi się Piotr Cugowski!

Przypomnijmy, że kilka dni wcześniej poznaliśmy pierwszego gościa, którym będzie Organek.