James Hetfield zrobił unboxing płyty CD i winyla 72 Seasons. Wiadomo, ile trwa najdłuższy utwór z albumu

i

Autor: Materiały prasowe Wielki unboxing nadchodzącego albumu Metalliki

James Hetfield zrobił unboxing płyty CD i winyla "72 Seasons". Wiadomo, ile trwa najdłuższy utwór z albumu

2023-04-05 9:47

Najnowszy, wyczekiwany album Metalliki ujrzy światło dzienne już za nieco ponad tydzień! Pojawiają się już pierwsze, naprawdę entuzjastyczne recenzje wydawnictwa, tymczasem zespół postanowił zaprezentować unboxing wszystkich wydań krążka! Jak prezentuje się zawartość "72 Seasons"? Ile będą trwać poszczególne utwory?

Już w następny piątek, 14 kwietnia, światło dzienne ujrzy wyczekiwany, jedenasty album studyjny Metalliki. Grupa powraca po siedmioletniej przerwie od wydania krążka Hardwired...To Self-Destruct z płytą, zatytułowaną 72 Seasons. Jak wyjaśnił sam James Hetfield, główny autor tekstów w zespole, termin ten odnosi się do pierwszych osiemnastu lat życia każdego człowieka, w których kształtują się jego prawdziwe lub fałszywe oblicza. Formacja zaprezentowała już cztery numery z płyty - tytułowy, Lux Æterna, Screaming Suicidef Darkness Had a Son. Dwa tygodnie po wydaniu 72 Seasons, Metallika wyruszy w trasę po całym świecie, w ramach której zawita także do naszego kraju - i to na dwa dni! Legenda zagra na warszawskim Stadionie Narodowym 5 i 7 lipca 2024 roku- na każdym z występów pojawi się inna setlista, a także zupełnie nowa okrągła scena i słynny Metallica Snake Pit w centralnym miejscu, jak również passy I Disappear i wiele innych atrakcji! W czwartek 13 kwietnia zaś, w kinach w całej Polsce, odbędzie się przedpremierowy odsłuch albumu

Metallica zagra w Polsce w 2024 roku! Koncerty rockowe

Wielki unboxing nowej płyty Metalliki!

Krążek 72 Seasons ukaże się na CD, winylu i na kasecie. Fani od samego początku zastanawiali się, jak prezentować się będą dane wydania - zespół postanowił odpowiedzieć na te zagwostki! W social mediach Metalliki pojawiły się krótkie filmiki, przedstawiające Jamesa, który dokonuje wielkiego unboxingu każdej wersji płyty. Na pierwszy ogień poszedł winyl, który idealnie oddaje sens całej okładki. Ciekawie wypada rozpakowanie wydania CD - z filmiku dowiadujemy się chociażby tego, że format ten ma bardzo interesujący kształt, przypominający pudełko z niespodzianką. Grupa ujawniła także czas trwania wszystkich utworów, dzięki czemu wiemy, że najdłuższy jest zamykający wydawnictwo Inamorata, który trwa aż 11 minut i 10 sekund! Nie mnie ciekawie prezentuje się wydanie 72 Seasons na kasecie. Sprawdź filmiki z unboxingów poniżej!

"72 Seasons" - tracklista i czas trwania utworów

 1. "72 Seasons" (7:39)
 2. "Shadows Follow" (6:12)
 3. "Screaming Suicide" (5:30)
 4. "Sleepwalk My Life Away" (6:56)
 5. "You Must Burn!" (7:03)
 6. "Lux Aeterna" (3:22)
 7. "Crown of Barbed Wire" (5:49)
 8. "Chasing Light" (6:45)
 9. "If Darkness Had a Son" (6:36)
 10. "Too Far Gone?" (4:34)
 11. "Room of Mirrors" (5:34)
 12. "Inamorata" (11:10)

Metallica - co wiesz o legendzie thrash metalu? QUIZ

Pytanie 1 z 10
W jakich latach Dave Mustaine był członkiem Metalliki?