James Hetfield zagra w filmie! Co wiadomo na temat thrillera The Thicket?

i

Autor: mpi04/Associated Press/East News James Hetfield pojawi się na wielkim ekranie!

James Hetfield zagra w filmie! Co wiadomo na temat thrillera "The Thicket"?

2023-03-03 12:58

Gdy wszyscy fani Metalliki przygotowują się do premiery nowego albumu zespołu i do nadchodzącej, promującej go trasy koncertowej, okazuje się, że James Hetfield znalazł chwilę na zupełnie inne zajęcie. Muzyk widocznie posmakował w przemyśle filmowych i ponownie zawita na wielkim ekranie! Co wiadomo na temat produkcji "The Thicket"?

Cały świat zna Jamesa Hetfielda jako wokalistę, gitarzystę i głównego autora tekstów Metalliki. Muzyk nigdy nie zdecydował się iść we własnym kierunku i rozpocząć kariery solowej, nic więc dziwnego, że zaczął szukać przygody w innej dziedzinie sztuki - filmie. James po raz pierwszy pojawił się na wielkim ekranie, wcielając się w inną rolę, niż samego siebie, w 2019 roku. Hetfield zagrał w filmie Podły, okrutny zły, czyli biografii seryjnego mordercy Teda Bundy'ego. Gitarzysta wcielił się w nim w rolę Boba Haywarda, policjanta, który jako pierwszy aresztował Bundy'ego. Na ścieżce dźwiękowej produkcji pojawił się także utwór The Four Horsemen z debiutanckiego albumu Metalliki. Jak muzyk wypał w swojej roli? Poniżej fragment filmu!

James Hetfield ponownie na wielkim ekranie!

Okazuje się, że przygoda ta na tyle przypadła Jamesowi do gustu, że postanowił on kolejny raz spróbować swoich sił na wielkim ekranie! Potwierdzono, że muzyk zagra w nadchodzącym filmie The Thicket! Produkcja, będąca połączeniem westernu i thrillera, oparta jest na książce historycznej, autorstwa Joe R. Lansdale'a. Film opowie historię młodego człowieka, który wyrusza na ratunek swojej siostrze, porwanej przez gang. Na chwilę obecną nie wiadomo, w jaką rolę wcieli się Hetfield, wiadomo zaś, że pojawi się u boku takich gwiazd, jak Juliette Lewis, Leslie Grace, Esmé Creed-Mile czy Levon Hawke. Za produkcję The Thicket odpowiada Peter Dinklage, aktor, znany chociażby z serialu Gra o Tron. 

Jesteście ciekawi Jamesa na ekranie?

Metallica - pierwsze single z każdego albumu zespołu!
Sonda
Jesteś ciekawy/ciekawa Jamesa w nowym filmie?