James Hetfield rozwodzi się po 25 latach małżeństwa! Żona artysty potwierdza przykre wieści

i

Autor: Rex Features/East News James Hetfield rozstał się z żoną!

James Hetfield rozwodzi się po 25 latach małżeństwa! Żona artysty potwierdza przykre wieści

2022-08-22 10:15

Już kilka dni temu świat muzyki obiegła dość niespodziewana informacja. Portal TMZ twierdził, że dotarł do źródeł, według których James i Francesca Hetfield rozwodzą się. Choć początkowo wieści te traktowane były w kategoriach plotki, to dziś już wiadomo, że były prawdziwe, potwierdziła je Francesca.

W poniedziałek 13 sierpnia portal TMZ poinformował, że James i Francesca Hetfield rozwodzą się po 25 latach małżeństwa. Tabloid miał dotrzeć do osób zbliżonych do pary, które twierdziły, że ich związek rozpadł się. Decyzję o rozwodzie miał podjąć muzyk, który już na początku tego roku złożył w sądzie w stanie Kolorado wniosek, jako przyczynę rozstania podając "różnice nie do pogodzenia". Para zdecydowała się rozstać "po cichu" i we wzajemnym szacunku, ze względu na trójkę swoich dzieci. Choć początkowo wiadomości te traktowane były w kategoriach plotki, to dziś już wiadomo, że były prawdziwe.

Co tam w środku gra - Metallica

Żona Jamesa Hetfielda potwierdza rozstanie

Informację o rozstaniu zdecydowała się potwierdzić żona muzyka, Francesca. W rozmowie z wspomnianym wyżej portalem powiedziała:

Po 30 latach wzlotów i upadków, ale zawsze w wielkiej miłości, jestem bardzo zasmucona, że ​​moje małżeństwo dobiegło końca. - powiedziała TMZ Francesca Hetfield.

James i Francesca Hetfield - historia związku

James i Francesca poznali się i zostali parą w 1992 roku, po pięciu latach zdecydowali się wziąć ślub. Para wychowywała wspólnie trójkę dzieci - dwie córki i syna Castora, który poszedł w ślady ojca i działa w zespole Bastardane. Kobieta przez te wszystkie lata wspierała Hetfielda w walce z jego uzależnieniami, James wprost mówił w wywiadach, że pomagała mu ona w trudnych czasach, gdy miał problemy z kontrolowaniem gniewu. Nie wiadomo, co dokładnie kryje się za decyzją muzyka o rozwodzie.

Listen to "Terapia rozstania - rozwody. [DROGOWSKAZY]" on Spreaker.