James Hetfield przebrał się na Halloween za... bohatera serialu Stranger Things! Ma on bardzo dużo wspólnego z Metalliką

i

Autor: ANGELA WEISS/AFP/East News Za kogo na Halloween przebrał się James Hetfield?

James Hetfield przebrał się na Halloween za... bohatera serialu "Stranger Things"! Ma on bardzo dużo wspólnego z Metalliką [ZDJĘCIE]

2022-11-02 18:13

Co prawda Halloween już za nami, jednak, świat wciąż żyje tym, za kogo przebrały się znane osobistości. Nie da się ukryć, że sprawdzanie, jaki kostium w tym roku przywdziała dana gwiazda jest świetną formą rozrywki i może posłużyć na inspirację. Artyści i artystki zaś starają się jak mogą, by odpowiedzieć na ciekawość odbiorców - według nas Halloween w tym roku wygrał James Hetfield, który wcielił się za jedną z kluczowych postaci czwartego sezonu serialu "Stranger Things"! Sprawdźcie zdjęcie!

Metallica co prawda nie wydała ostatnio nowej płyty, ani też nie wyruszyła w wielką trasę koncertowa, ale w okresie wakacji i tak było o niej bardzo głośno. Wszystko to z okazji premiery drugiej części czwartego sezonu uwielbianego na całym świecie serialu Stranger Things, w którym to, w jednej z kluczowych scen, pojawił się kultowy kawałek Master of Puppets legendy thrash metalu. Numer przeżywał swego czasu prawdziwy renesans - powrócił na światowe listy przebojów i bił rekordy popularności w streamingu. Muzycy odpowiedzieli na całe zainteresowanie dziękując twórcom produkcji, witając w swoim gronie nowych fanów czy spotykając się z odtwórcą roli Eddiego Munsona, czyli serialowego fana muzyki metalowej, który w finałowym odcinku zagrał na gitarze kultowe solo.

James Hetfield przebrał się na Halloween za... bohatera serialu "Stranger Things"!

To właśnie ta postać okazała się być dla Jamesa Hetfielda inspiracją, jeśli chodzi o pomysł na halloweenowe przebranie! Lider Metalliki przebrał się w tym dniu właśnie za serialowego Eddiego! Muzyk odtworzył jego charakterystyczny strój, czyli czarne dżinsy, koszulkę z logo Hellfire Club, dżinsową kurtkę z naszywkami i czarne, długie włosy z typową grzywką. W social mediach Metalliki znalazło się zdjęcie Jamesa w charakterystycznej pozie Eddiego - sprawdź je poniżej!

Metallica - pierwsze single z każdego albumu zespołu!