Metallica zagrała kolejny koncert niespodziankę! Bilety wyprzedały się w ciągu godziny

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=Ec9zlgxzxHc

James Hetfield nie miał być wokalistą Metalliki? Kto mógł śpiewać zamiast niego?

2021-10-22 10:48

Metallica z pewnością nie byłaby tak rozpoznawalna, gdyby nie kompozycje Jamesa Hetfielda, który ma bardzo charakterystyczny wokal. Okazuje się, że artysta nie był pierwszym wyborem jeżeli chodzi o wokal w Metallice. Kto mógł śpiewać zamiast artysty?

Metallica ma swój niepowtarzalny styl,który rozpoznawalny jest na całym świecie i trudno wyobrazić sobie zespół bez Jamesa Hetfielda i jego wokalu. Okazuje się, że James wcale nie był pierwszym wyborem do zespołu. Kto mógł śpiewać zamiast niego?

Co tam w środku gra - Metallica

James Hetfield nie miał być wokalistą Metalliki? Kto mógł śpiewać zamiast niego?

Podczas rozmowy na kanale SiriusXM, James Hetfield przyznał, że nie był pierwszym wyborem zespołu, ponieważ myślano o tym, by w zespole śpiewał John Bush. Jak powiedział James:

Wiele z tych wcześniejszych wspomnień związanych jest z zespołem Armored Saint, którego członkowie byli naszymi kolegami z Los Angeles we wczesnych latach 80. Wszyscy wtedy zaczynaliśmy. John Bush był wokalistą, którego poznaliśmy naprawdę dobrze i naprawdę próbowaliśmy wciągnąć go do zespołu jako frontmana.

To oczywiście nie wypaliło, był oddany i bardzo zakochany w tym, co robił ze swoimi braćmi w Armored Saint, a my absolutnie to szanowaliśmy. Słuchaliśmy ich każdej nocy i naprawdę ich pokochaliśmy.

Obecnie Metallica pracuje nad nowym albumem, który nie ma jeszcze określonej daty premiery.

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu