James Hetfield napisał książkę o swoich gitarach! Znana jest data premiery!

i

Autor: mpi04/Associated Press/East News Kiedy ukaże się książka Jamesa Hetfielda z Metalliki?

James Hetfield napisał książkę o swoich gitarach! Znana jest data premiery!

2023-03-29 10:18

Metallica ma w ostatnich miesiącach ręce pełne roboty. Już za chwilę światło dzienne ujrzy najnowszy album legendy thrash metalu, wystartuje trasa promująca "72 Seasons", a jeszcze po drodze Panowie znaleźli czas na poboczne projekty, chociażby James Hetfield! Wokalista i gitarzysta napisał książkę o swojej kolekcji gitar - wiemy, kiedy ujrzy światło dzienne.

Szykuje się naprawdę dobry czas dla fanów Metalliki. Już za dwa tygodnie ukaże się najnowszy album formacji, zatytułowany 72 Seasons, po jego wydaniu formacja wyruszy w globalną trasę koncertową, w ramach której promować będzie nowe wydawnictwo na dwóch koncertach w każdym mieście. Na każdym pokazie formacja zaprezentuje dwa różne zestawy setów. Mało? Dla Panów z formacji najwidoczniej tak, gdyż w trakcie prac nad nowym materiałem znaleźli czas, by skupić się na własnych, pobocznych projektach!

Metallica zagra w Polsce w 2024 roku! Koncerty rockowe

James Hetfield wyda książkę!

Taki James Hetfield na przykład, postanowił spróbować się jako pisarz i napisał książkę! Wokalista, autor tekstów i co najważniejsze - gitarzysta, postanowił podzielić się ze światem swoją wiedzą na temat gry na gitarze i opowiedzieć nieco więcej o swojej kolekcji instrumentów! James napisał wszystko, co najważniejsze o swoim zbiorze wioseł, zdradzając ich szczegóły, historię, czy ciekawostki z nimi związane. Książka nosi tytuł Messengers: The Guitars of James Hetfield i ukaże się na amerykańskim rynku 17 października. Pozycja jest już dostępna w przedsprzedaży w kilku wydaniach - standardowym w twardej oprawie i dwie edycje limitowane - w specjalnym etui i wersja deluxe, obie podpisane przez Jamesa Hetfielfda. Książka liczy sobie aż czterysta stron i pełna jest wspaniałych zdjęć, autorstwa Scotta Williamsona. Sprawdź, jak prezentuje się wydawnictwo pod linkiem!