Jak Jerry Cantrell z Alice In Chains radzi sobie z hejterami? Oto kilka rad

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=doCLB_wHAtw

Jak Jerry Cantrell z Alice In Chains radzi sobie z hejterami? Oto kilka rad

2022-03-24 12:16

Z tematem hejtu zmierzył się raczej każdy i każdemu trudno było to przetrawić. Jerry Cantrell z Alice In Chains, postanowił dać kilka rad, jak radzić sobie z hejterami.

Z tematem hejtu zmierzył się praktycznie każdy i wiadomo, bardzo trudno się zmierzyć z tym tematem. Jerry Cantrell z Alice In Chains, postanowił dać kilka rad, jak radzić sobie skutecznie z hejtem, który dotyka bardzo wielu osób. Warto sprawdzić, co ma do powiedzenia na ten temat artysta.

Co tam w środku gra - Acid Drinkers - Live 2014 & 2019

Jak Jerry Cantrell z Alice In Chains radzi sobie z hejterami? Oto kilka rad

W wywiadzie dla radia 93X, Jerry mówi krótko:

Nie zajdziesz daleko, jeśli przejmujesz się tym, że ktoś, kto cię nie zna, nie gra muzyki i nie rozumie tego, co robisz, twierdzi, że jesteś do bani. Ja myślę sobie wtedy: „Pieprz się. Nie znam cię. Ty nie znasz mnie”. Zamiast skupiać się na jednej, wyłamującej się opinii, lepiej skupić się na głosach 99 innych osób, którym się to podoba. Nie spędzam dużo czasu na czytaniu opinii – czy to dobrych, czy złych – bo uważam, że to niezdrowe. Jestem oczywiście człowiekiem i czasem mam taką potrzebę, żeby je sprawdzić, ale generalnie staram się trzymać od tego z daleka.

Warto zapamiętać słowa artysty, ponieważ może się to przydać każdemu, kto zmaga się z tego typu, gorzkimi słowami od ludzi.

Rammstein - najmniej znane zdjęcia zespołu. Tego mogliście nie widzieć