Dawid Podsiadło

i

Autor: Aneta Kwiatkowska/EAST NEWS

Quiz

Jak dobrze znasz teksty utworów Dawida Podsiadły? Tylko najwięksi fani zdobędą 10/10

Czy znasz doskonale wszystkie utwory Dawida Podsiadły? Sprawdź swoją wiedzą w naszym quizie. Prawdziwi fani artysty z Dąbrowy Górniczej z pewnością zdobędą maksymalną liczbę punktów.

Jak dobrze znasz teksty utworów Dawida Podsiadły?

Dawid Podsiadło to bez dwóch zdań najpopularniejszy obecnie polski artysta. Jego kolejne utwory stają się wielkimi przebojami, a koncerty wyprzedają się bez żadnych problemów. Niezależnie od tego, czy odbywają się one w klubach, halach czy też na największych stadionach w kraju. 

Dawid Podsiadło wrócił na stadiony! Muzyk odniósł się do słów Macieja Maleńczuka

Artysta pochodzący z Dąbrowy Górniczej ma, na ten moment, na swoim koncie cztery studyjne albumy, które zdobyły uznanie zarówno ze strony publiczności, jak i branży muzycznej. Podsiadło na przestrzeni lat zdobył także szereg nagród, które tak naprawdę ciężko zliczyć. 

Dawid Podsiadło ruszył właśnie w tegoroczną trasę koncertową po stadionach. W czerwcu da łącznie siedem występów na największych tego typu obiektach w Polsce. 

Z tej okazji, postanowiliśmy więc stworzyć quiz dotyczący tekstów utworów artysty. Czy dobrze je wszystkie znasz? Sprawdź swoją wiedzę. Fani Dawida Podsiadły na pewno bez problemu zdobędą maksymalną liczbę punktów.

Rozwiąż nasz quiz:

Jak dobrze znasz teksty utworów Dawida Podsiadły? Sprawdź się w naszym quizie!

Pytanie 1 z 10
Dokończ fragment tekstu utworu "Małomiasteczkowy". "Z małego miasta wielkie sny/Gromadzą się...":
Listen on Spreaker.