Jack White wystąpił z córką! 16-letnia Scarlett White zagrała na basie klasyk The White Stripes

i

Autor: ANDY BUCHANAN/AFP/East News Jack White u boku córki na scenie!

Jack White wystąpił z córką! 16-letnia Scarlett White zagrała na basie klasyk The White Stripes

2023-01-23 14:52

Wygląda na to, że rośnie kolejne muzyczne pokolenie! Dzieci znanych gwiazd bardzo często idą w ślady swoich rodziców i zaczynają karierę w świecie show biznesu. Tym razem swoimi umiejętnościami pochwaliła się Scarlett White, 16-letnia córka Jacka White'a! Dziewczyna pojawiła się u boku ojca na jednym z koncertów!

Nie ma nic zadziwiającego w tym, że dzieci idą w ślady swoich rodziców, często wybierając tę samą ścieżkę kariery. Potomkowie słynnych aktorów czy muzyków zwykle także zaczynają własną przygodę ze światem show biznesu. Choć jest to od dawna powszechne zjawisko, od kilku miesięcy coraz głośniej mówi się o tzw. "nepo babies", czyli właśnie dzieciach znanych osób, które mają ułatwiony start kariery, dzięki znanemu nazwisko. Nikogo to jednak nie zniechęca - warto zwrócić uwagę choćby na to, że synowie członków Metalliki, czyli Jamesa Hetfielda, Roberta Trujillo i Larsa Ulricha już stawiają pierwsze kroki w świecie mocnego grania, tak samo jak syn Bono, znany z grupy Inhaler. Coraz śmielej swój talent pokazuje także Violet Grohl, która bardzo często pojawia się i występuje u boku ojca.

Jack White na scenie z córką!

Teraz kolejny artysta postanowił pokazać światu swoje uzdolnione muzycznie dziecko. Jack White jest właśnie w trakcie trasy koncertowej, promującej jego dwa wydane w 2022 roku albumy studyjne. Podczas występu w siedzibie sklepu Third Man Records w Nashville, do artysty na scenie dołączyła jego córka! 16-letnia Scarlett White to owoc związku gitarzysty i wokalistki Karen Elson - dziewczyna pojawiła się u boku ojca podczas numeru The Hardest Button The White Stripes i zagrała na basie! Jak jej wyszło? Sprawdź zdjęcia i nagranie z występu!

Najlepsze wokalistki rockowe - zagranica