Jack Black wystąpił razem z Foo Fighters. Zaśpiewał utwór AC/DC. Zobaczcie WIDEO

i

Autor: Wikimedia Commons

Wiadomości

Jack Black wystąpił razem z Foo Fighters. Zaśpiewał utwór AC/DC. Zobaczcie to szalone WIDEO

To wykonanie utworu "Big Balls", z repertuaru legendarnej formacji AC/DC, przejdzie z pewnością do historii. Na scenie Foo Fighters, a także Jack Black, amerykański komik, któremu nie obca jest muzyka.

Jack Black wystąpił razem z Foo Fighters

20 stycznia formacja Foo Fighters, dowodzona przez charyzmatycznego Dave'a Grohla, zagrała pierwszy w tym roku koncert. Muzycy wystąpili na stadionie w Auckland w Nowej Zelandii i zagrali ponad 20 utworów. 

Tuż przed bisami mieli dla swoich fanów niespodziankę. Grupa zaprosiła na scenę Jacka Blacka, który zaśpiewał "Big Balls" z repertuaru AC/DC. Obecna była także Fiona Jeans, techniczna zespołu, która odpowiadała z kolei za zwrotki utworu. Nie da się ukryć, że zabawa na scenie była przednia. 

Zapis wideo tego wykonania jest już dostępny w sieci:

Foo Fighters po raz pierwszy wykonali na żywo "Big Balls" pod koniec listopada 2023 roku w trakcie koncertu w Perth w Australii. Do tej pory zrobili to sześciokrotnie. 

Foo Fighters przyjeżdża ponownie do Polski

W tym roku zespół Foo Fighters ponownie zagra w Polsce. 3 lipca Dave Grohl i spółka wystąpią w trakcie tegorocznej edycji Open'era. To będzie czwarty koncert formacji nad Wisłą. Wcześniej muzycy przyjechali do naszego kraju w 1996 (Sopot), 2015 (Kraków) i 2017 (Gdynia, Open'er).

Listen on Spreaker.