Iron Maiden na “Legacy of the Beast Tour”! Tak wyglądają koncerty zespołu [GALERIA]

2022-07-19 15:12

Wielkimi krokami zbliża się warszawski koncert Iron Maiden! Zespół zagra na Stadionie Narodowym już w niedzielę 24 lipca. Występy grupy cieszą się niesłabnącą popularnością, dużo się na nich dzieje, a w setliście znalazło się miejsce na najsłynniejsze numery “Żelaznej Dziewicy”. Jak dokładnie wyglądają koncerty w ramach trasy “Legacy of the Beast Tour”? Sprawdź w naszej galerii!

Iron Maiden jest obecny na światowym rynku muzycznym już od 1975 roku - grupa ma na swoim koncie aż siedemnaście albumów studyjnych! Ostatnia płyta, zatytułowana Senjutsu ukazała się na początku września ubiegłego roku. Krążek zadebiutował na trzecim miejscu listy Billboard 200, co dało zespołowi najwyższą pozycję w tym zestawieniu w całej ich karierze. Płytę promują do tej pory dwa single - The Writing of the Wall i Stratego. Choć muzycy nie grają wydawnictwa w całości na mającej obecnie miejsce trasie “Legacy of the Beast Tour”, to jednak na setliście znalazło się kilka numerów.

Co tam w środku gra - Iron Maiden - Senjutsu

Iron Maiden na “Legacy of the Beast Tour”!

W maju 2018 roku zespół wyruszył w monumentalną trasę koncertową “Legacy of the Beast Tour”. Została ona zainspirowana grą komputerową i komiksem, które grupa wydała w 2017 roku. Trasa okazała się wielkim sukcesem i została przedłużona na kolejne lata, niestety, pandemia COVID-19 spowodowała, że występy zostały przełożone, a grupa powróciła na scenę dopiero w 2022 roku. Pierwszy koncert miał miejsce 22 maja w Chorwacji - to właśnie tam formacja zaprezentowała nową scenografię sceny i odświeżoną playlistę. 

Show będzie też można zobaczyć w Polsce! Grupa wraca do naszego kraju po czterech latach na Stadionie Narodowym. Jak wyglądają te koncerty? Sprawdźcie zdjęcia i wideo w galerii!

Sonda
Wybierasz się na nadchodzący koncert Iron Maiden?