Iron Maiden 2022 - godzina. O której rozpoczęcie koncertu?

i

Autor: Notimex/The Grosby Group/EAST NEWS O której koncert Iron Maiden na Narodowym?

Iron Maiden 2022 - godzina. O której rozpoczęcie koncertu?

2022-07-24 8:35

Już w niedzielę 24 lipca, po czterech latach do Polski wraca legendarny zespół Iron Maiden. Panowie zagrają na Stadionie Narodowym w ramach monumentalnej trasy “Legacy of the Beast Tour” - scena powoli powstaje, znana jest mniej więcej setlista, wiadomo, że Panowie są w świetnej formie, a Bruce nadal zachwyca wokalem. O której jednak rozpoczyna się koncert? Jak prezentuje się timing?

Iron Maiden to jeden z najpopularniejszych i najbardziej cenionych heavy metalowych zespołów na świecie. Legenda jest obecna na scenie już od prawie pięćdziesięciu lat i wciąż powiększa się grono jej fanów, a muzyka budzi duże zainteresowanie. Najnowszy album “Żelaznej Dziewicy”, Senjutsu, wydany we wrześniu ubiegłego roku, zadebiutował na trzecim miejscu amerykańskiej listy Billboard 200, co dało grupie im najwyższą pozycję w tym zestawieniu w całej karierze. Zespół nadal intensywnie koncertuje, a na jego występy przychodzą tłumy fanów - nic dziwnego, Iron Maiden nadal świetnie brzmią na żywo i są w stanie stworzyć niesamowite show!

Co tam w środku gra - Iron Maiden - Senjutsu

Iron Maiden w Polsce - godzina. O której rozpoczęcie koncertu?

Zespół wyjątkowo upodobał sobie nasz kraj i wraca tu na koncerty regularnie co kilka lat. Panowie zagrali ostatnio 28 lipca 2018 roku w krakowskiej Tauron Arenie i mieli wrócić ponownie już w 2020 roku, jednak występ, ze względu na pandemię COVID-19, został przeniesiony kolejny rok, niestety i to wydarzenie nie doszło do skutku. Nic jednak straconego! Grupa zagra na Narodowym już w niedzielę 24 lipca! Jak wygląda harmonogram koncertu? Poniżej szczegółowa rozpiska:

  • 16:00 Early Entrance
  • 16:30 otwarcie bram
  • 18:30 Lord Of The Lost
  • 19:30 Within Temptation
  • 20:50 Iron Maiden

Warto pamiętać, że wciąż są dostępne w sprzedaży bilety na event - znajdziesz je pod tym linkiem.

Iron Maiden - utrudnienia w ruchu

Tak jak w przypadku poprzednich koncertów na Stadionie Narodowym, należy się spodziewać utrudnień w ruchu w niedzielę 24 lipca. Te obejmą teren Saskiej Kępy - od 16:30 do godz. 21.00 wyłączony z ruchu indywidualnego będzie obszar ograniczony ulicami: al. Poniatowskiego, al. Waszyngtona, ul. Międzynarodowa, al. Stanów Zjednoczonych i Wał Miedzeszyński oraz al. Stanów Zjednoczonych, Wał Miedzeszyński, Afrykańska i Bora-Komorowskiego. Ograniczenia nie będą dotyczyć pojazdów osób posiadających identyfikatory SK, pojazdów ZTM, taksówek oraz pojazdów jednośladowych.

Od godz. 16.30 do zakończenia koncertu, w przypadku braku możliwości przejazdu ulicami Zamoyskiego, Zamoście i Sokolą, autobusy linii 102, 125 i 202 pojadą ulicami Targową i Kijowską do przystanku Dw. Wschodni. Ulicą Targową będzie kursowała także linia 135, a autobusy linii 146 i 147 pojadą al. Zieleniecką. Najwygodniej na teren miejsca koncertu będzie więc dojechać komunikacją miejską. Szczegółowe informacje na temat utrudnień znajdziesz pod linkiem.