ILL NINO

i

Autor: Materiały prasowe

koncerty rockowe w polsce w 2024 roku

Ill Niño zagra w Polsce w ramach trasy "25 Years Of Latin Metal"! Gdzie i kiedy odbędą się koncerty?

2024-03-29 15:59

Ill Niño już latem powrócą do Europy, żeby świętować ćwierćwiecze latynoskiego metalu! Nadchodzącą trasę Amerykanie rozpoczną pod koniec sierpnia w Poznaniu, a następnie zawitają do Warszawy!

25 lat minęło od momentu, gdy perkusista Dave Chavarri (wówczas Pro-Pain) postanowił powołać do życia Ill Niño. W tym czasie sekstet wydał 7 dużych albumów, 2 EPki oraz składankę ze swoimi największymi hitami. Debiutancki krążek formacji, “Revolution Revolución”, ukazał się we wrześniu 2001 roku i do dzisiaj w katalogu Roadrunner Records jawi się jako jedna z klasycznych pozycji wytwórni. Pochodzący z niego singiel “What Comes Around” na MTV potrafił lecieć na okrągło, tak samo zresztą jak promujący następne wydawnictwo kawałek “How Can I Live”, który w billboardowym notowaniu Mainstream Rock uplasował się w trzeciej dziesiątce.

3 lata temu, po przygodach z takimi zespołami jak Soulfly, Cavalera Conspiracy czy Misfits, do składu Ill Niño powrócił gitarzysta Marc Rizzo. Grupa intensywnie pracuje nad następcą “Till Death, La Familia” z 2014 roku i kto wie, może na 2 koncertach w naszym kraju usłyszymy jakieś nowości? Zobaczymy, ale pewne jest jedno - nu metalowo/latynoska twórczość Amerykanów w warunkach koncertowych to energiczny kop, który na pewno Was rozbuja! 

Najbardziej wyczekiwane koncerty rockowe 2024 w Polsce

Ill Niñona dwóch koncertach w Polsce [DATY, MIASTA, BILETY]

  • 28.08.2024 - Poznań, 2Progi
  • 29.08.2024 - Warszawa, Hydrozagadka  

BILETY!

Sprawdź nasz wybór najlepszych koncertów z ubiegłego roku!