Igor Cavalera wskazał perkusistę, który zainspirował go do grania

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=64-qN3b8LEQ

Igor Cavalera wskazał perkusistę, który zainspirował go do grania

2022-03-30 12:57

Igor Cavalera jest dla wielu osób wzorem do naśladowania jako muzyk, jednak on sam ma też ulubionych artystów, których słucha. Kto według niego jest najlepszym perkusistą? O tym opowiedział w ostatnim wywiadzie.

Bracia Cavalera są dla wielu wzorem muzycznym i trudno się dziwić. Rodzeństwo ma na koncie wielkie hity i płyty, które przeszły do historii. Jednak wiadomo, że panowie mają też swoich idoli i są nimi pewni muzycy. jaki bębniarz według Igora Cavalery jest najlepszy?

Co tam w środku gra - Metallica

Igor Cavalera wskazał perkusistę, który zainspirował go do grania

Igor Cavalera w wywiadzie dla 'Revolver', opowiedział, kto był jego pierwszym idolem:

Myślę, że jednym z pierwszych i wciąż jednym z moich ulubionych jest Bill Ward z Black Sabbath. To jeden z perkusistów, który zainspirował mnie do grania na bębnach. Był niezwykły. W czasach, gdy większość perkusistów grało za gitarzystą, on próbował różnych rzeczy. Momentami miało się wrażenie, że to reszta zespołu próbuje za nim nadążyć. Dla mnie to była ważna lekcja, bo on stawiał bębny na pierwszym planie zamiast być typowym perkusistą, który gra za riffem. Zawsze dodawał coś od siebie, dlatego zwrócił moją uwagę. Black Sabbath to jeden z moich ulubionych zespołów. Wciąż słucham jego wczesnych płyt.

Jak widać, każdy ma swoich idoli.

Phil Collins potwierdza koniec Genesis! Wspominamy największe hity zespołu