Kult przekłada koncerty na Pomarańczowej Trasie! Kazik Staszewski jest hospitalizowany

i

Autor: AKPA Niepokojące wieści od zespołu Kult w sprawie Kazika Staszewskiego

Hospitalizacja Kazika Staszewskiego - jak obecnie czuje się artysta?

2023-10-16 11:31

Bardzo niepokojące informacje przekazał w czwartkowy wieczór zespół Kult za pośrednictwem swoich social mediów. Na dzień przed premierą nowego, wyczekiwanego przez fanów singla, formacja zmuszona była odwołać kilka koncertów w ramach trwającej "Pomarańczowej Trasy". Powodem jest nagła hospitalizacja Kazika Staszewskiego. Wiadomo, jak obecnie czuje się muzyk

Zespół Kult jest obecnie w trakcie swojej kultowej "Pomarańczowej Trasy", a konkretnie jej zagranicznej części. W ostatni weekend grupa miała zagrać dwa pokazy na terenie Niemiec, niestety, zostały one odwołane w czwartkowy wieczór za pośrednictwem oświadczenia, opublikowanego w oficjalnych social mediach Kultu.

Najważniejsze utwory Kultu i Kazika Staszewskiego / Eska Rock

Ważna informacja od zespołu Kult w sprawie koncertów

Jak wynika z opublikowanego, bardzo krótkiego wpisu, wczwartek 12 października Kazik Staszewski musiał być hospitalizowany. Choć grupa zapewnia, że stan muzyka jest stabilny informuje od razu, że uniemożliwia on mu jednak występowanie w najbliższych dniach. Póki co mowa była o koncertach, które miały się odbyć w Hamburgu (14.10) i Berlinie (15.10). Pokazy te zostały anulowane i odbędą się w innych terminach, a zakupione już bilety zachowają ważność na nowe daty. Na koniec zespół prosi o cierpliwość i zrozumienie. Następne koncerty na "Pomarańczowej Trasie" mają odbyć się w dniach 19-21.10 w Białymstoku i Warszawie. Na chwilę obecną nic nie wiadomo, by miało się to zmienić.

Nowe informacje na temat stanu zdrowia Kazika

W piątek swoją premierę miał najnowszy, świetnie przyjęty singiel Kultu, Na łódce w Oslo. Fani zastanawiali się przy tym, jak obecnie czuje się Kazik. Nowe wieści na ten temat przekazał za pośrednictwem portalu X dziennikarz Robert Mazurek. Zaznaczył on, że Kazik nie jest chory, musiał jednak przejść nagły zabieg, zapewniał równocześnie, że artysta czuje się dobrze. W niedzielę 15 października Mazurek przekazał także, że Staszewski jest już w domu, jest nieco obolały, ale nie opuszcza go dobry nastrój.

Jak dobrze znasz teksty piosenek Kultu? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Jaką markę samochodu ma dziewczyna z piosenki “Baranek”?