Hayley Williams na scenie z Foo Fighters! Wyjątkowe wykonanie klasyka zespołu

i

Autor: Materiały prasowe/Amy Sussman/Getty AFP/East News Wyjątkowy duet na scenie

Hayley Williams na scenie z Foo Fighters! Wyjątkowe wykonanie klasyka zespołu

2023-12-21 10:08

Zespół Foo Fighters jest właśnie w trakcie serii występów na całym świecie. Legendarna formacja powróciła w tym roku na światowe sceny po przedwczesnej śmierci swojego perkusisty, Taylora Hakwinsa. Występy są bardzo dobrze oceniane przez fanów i krytyków, a grupa ma przygotowane prawdziwe smaczki - jednym z nich był wspólny występ z Hayley Williams.

Zespół Foo Fightes w wielkim stylu powrócił na światowy rynek po niezwykle trudnym 2022 roku. W marcu ubiegłego roku grupa pożegnała długoletniego perkusistę, Taylora Hawkinsa, w sierpniu zaś Dave Grohl musiał zmierzyć się ze śmiercią ukochanej matki, Virginii Grohl. Już pod koniec 2022 roku formacja ogłosiła, że w najbliższych miesiącach wróci do koncertowania, po krótkim czasie stało się jasne, że okazją ku temu będzie promocja nowej muzyki. 2 czerwca światło dzienne ujrzał najnowszy album Foo Fighters - wydawnictwo But Here We Are spotkało się z niezwykle entuzjastycznym przyjęciem ze strony fanów i krytyków.

Foo Fighters - 5 ciekawostek o albumie "The Colour and the Shape" | Jak dziś rockuje?

Wyjątkowy duet na scenie!

Nic więc dziwnego, że kolejne koncerty Foo Fighters przyciągają prawdziwe tłumy, a polscy fani zespołu już czekają na jego pokaz na przyszłorocznym Open'er Festival! Formacja lubi robić swoim odbiorcom niespodzianki i czasem zaprasza na sceny gości - po występach z synem Taylora, Shawnem Hawkinsem i córką Dave'a, Violet Grohl, nadszedł czas na pokaz z udziałem Hayley Williams z Paramore!

Muzycy spotkali się na jednej scenie w niedzielę 18 czerwca w ramach Bonnaroo 2023. Dave i Hayley zaśpiewali wspólnie jeden z największych klasyków z repertuaru Foo Fighters, My Hero! Sprawdź nagranie z tego występu poniżej!