Happysad

i

Autor: materiały prasowe

Happysad świętuje 20-lecie nową płytą. Na niej mnóstwo niespodzianek!

2021-08-20 14:37

Zespół Happysad obchodzi 20-lecie pracy artystycznej. Z tej okazji wydaje dwupłytowy album Odrzutowce i kowery, którego premiera zaplanowana jest na 3 września. Już 24 sierpnia fani będą mieli okazję zadania pytań Kubie Kawalcowi i kolegom z zespołu w ramach wirtualnego spotkania z cyklu Premiera online.

Happysad - płyta Odrzutowce i kowery to dwupłytowy album Happysad zawierający 14 utworów podsumowujących 20-letnią działalność zespołu. Nie jest to jednak zwykły zbiór greatest hits. Odrzutowcami nazwano utwory nigdy wcześniej niepublikowane, które z różnych względów nie znalazły się na podstawowych tracklistach dotychczasowych płyt, a kowery to najbardziej znane utwory Happysad po odważnym liftingu aranżacyjnym. Całość materiału została nagrana między sierpniem 2020 a marcem 2021 w warszawskim studiu Black Kiss Records pod okiem Arka Kopery i Mariusza Obijalskiego.

Polskie zespoły muzyczne. Jak nazywa się wokalista?

Pytanie 1 z 10
Wokalistką zespołu Bajm jest:

Happysad - spotkanie z fanami

Na spotkanie z zespołem Happysad zaprasza Empik wraz z Mystic Production i Going. Rozmowę poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge. W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Transmisja ze spotkania rozpocznie się o godz. 18:00 i będzie dostępna na Facebook.com/empikcom. Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy.

Co tam w środku gra - Acid Drinkers - Live 2014 & 2019