Chester Bennington

i

Autor: Mairo Cinquetti/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Grey Daze wydają płytę. Usłyszymy na niej Chestera Benningtona!

2022-04-21 12:05

Grey Daze udostępnili nowy numer z nadchodzącego albumu "The Phoenix". Muzycy pracują nad kolejnym krążkiem, na którym będzie można usłyszeć wokale Chestera Benningtona! Co jeszcze wiemy o nowym wydawnictwie?

Grey Daze to amerykańska kapela, która została założona w 1993 roku przez Chestera Benningtona i Seana Dowdella. Pięć lat później pojawiły się jednak konflikty w zespole dotyczące składu - głównie przywództwa w grupie. Chester ostatecznie postanowił porzucić projekt i w 1998 przeszedł do Xero, które z czasem zamieniło się na Linkin Park. Przed śmiercią Benningtona muzycy próbowali znowu się zjednoczyć i nagrać nowe numery. Ostatecznie się to nie udało. Sean Dowdell i muzycy z Grey Gaze postanowili złożyć hołd wokaliście i w 2020 r. wydali "Amends", na którym znalazły się stare partie wokale przygotowane przez frontmana Linkin Park. Teraz wydają kolejny krążek i ponownie usłyszymy w nim głos Benningtona, a nawet wokale jego córek!

Co tam w środku gra? Nirvana

Chester Bennington na płycie Grey Daze! Co wiemy o The Phoenix?

Grey Daze pracuje nad kolejnym wydawnictwem "The Phoenix". Na płycie pojawi się dziesięć utworów, a wśród nich wokale Chestera Benningtona. W piosenkach usłyszymy nawet jego córki - Lily i Lilę. Dziewczyny pojawią się w numerze "Hole". Grey Daze pochwalili się również nowym singlem z płyty "Saturation", w którym nie brakuje krzyków wokalisty Linkin Park. Cały utwór udostępniamy do odsłuchu poniżej.