Great September Łódź

i

Autor: Materiały prasowe

GREAT SEPTEMBER - Artur Rojek zapowiada nowy festiwal na mapie Polski!

2022-02-23 12:49

Artur Rojek, który kieruje OFF Festivalem i Łukasz Minta, twórca Spring Break, oraz miasto Łódź połączyli siły w nowej inicjatywie. Great September będzie miejscem spotkań branży muzycznej i szansą dla zespołów z całego kraju, by trafić do szerokiej publiczności. Gdzie dokładnie odbędzie się wydarzenie? Co jeszcze wiemy o festiwalu? Wszystkie informacje znajdziecie poniżej.

Great September - nowy festiwal w Polsce. Dynamiczny rozwój polskiej sceny muzycznej został zakłócony przez pandemię i związane z nią obostrzenia. To jednak nie zabiło talentu, nie powstrzymało kreatywności, ale utrudniło dotarcie nowym artystom do ich potencjalnych odbiorców. Great September wychodzi temu naprzeciw, wypełniając lukę po poznańskim Spring Break. W Łodzi powstanie stacja przesiadkowa pomiędzy garażem czy piwnicą, w których rodzi się muzyka, a scenami takich festiwali jak katowicki OFF. Co jeszcze wiemy o nowym projekcie Artura Rojka?

OFF Festiwal 2022. Wiemy, kto wystąpi

Great September 2022 - nowy muzyczny festiwal w Łodzi

Wielka muzyka zaczyna się od małych scen. Inicjatywa o pełnej nazwie "Great September Showcase Festival & Conference" łączyć będzie występy gwiazd z koncertami artystów, którzy czekają na odkrycie (i jako gwiazdy tu wrócą, za kilka lat…). Rozmowy kuluarowe i nieformalne spotkania towarzyszyć będą oficjalnej części konferencyjnej, z dyskusjami panelowymi i warsztatami poświęconymi najważniejszym wyzwaniom gwałtownie zmieniającej się branży muzycznej. Koncerty odbywać się będą w łódzkich klubach muzycznych, wtopionych w unikalną architekturę miasta.

Sonda
Jak często jeździsz na festiwale?

Great September 2022 - kiedy i gdzie?

Great September Showcase Festival & Conference odbędzie się w dniach 15-17 września 2022 w klubach i miejscach kulturalnych w Łodzi. Organizatorzy wkrótce podzielą się nowymi informacjami na temat nowego muzycznego wydarzenia. Jednak już dziś apelują do fanów dobrych brzmień o rezerwację czasu w kalendarzach.