God Is An Astronaut na dwóch koncertach w Polsce! [DATY, MIEJSCA, BILETY]

i

Autor: Materiały prasowe God Is An Astronaut zagrają w Polsce!

God Is An Astronaut na dwóch koncertach w Polsce! [DATY, MIEJSCA, BILETY]

2022-12-07 12:47

Świetnie znana polskim fanom post-rockowa grupa God Is An Astronaut ponownie rusza w trasę z okazji 20-lecia działalności❗️ Irlandzki zespół instrumentalny wystąpi w naszym kraju aż na dwóch koncertach! Na koncercie nie zabraknie również największych hitów z bogatej kariery braci Kinsella! W roli supportu na obu koncertach wystąpią Szwedzi z Ef!

God Is an Astronaut to irlandzki zespół post-rockowy z hrabstwa Wicklow, założony w 2002 roku przez Nielsa i Torstena Kinselli. Ich styl wykorzystuje elementy muzyki elektronicznej, krautrocka i space rocka. W skład zespołu wchodzą obecnie Niels i Torsten Kinsella, Lloyd Hanney i Jamie Dean. W 2021 roku kwartet wydał swój burzliwy, dziewiąty pełnometrażowy album, Ghost Tapes #10.

God Is An Astronaut na dwóch koncertach w Polsce!

Post-rockowa grupa God Is An Astronaut ponownie rusza w trasę z okazji 20-lecia działalności❗️ Irlandzki zespół instrumentalny wystąpi 15 kwietnia w krakowskim Klub Kwadrat oraz 16 kwietnia w gdańskim klubie B90. Ich najnowszy album „Ghost Tapes #10” jest najcięższym i najbardziej intensywnym wydawnictwem, które po prostu trzeba usłyszeć na żywo. Na koncercie nie zabraknie również największych hitów z bogatej kariery braci Kinsella! W roli supportu na obu koncertach wystąpią Szwedzi z Ef!

„Była obawa, że już nigdy nie zaśpiewam. To mój drugi debiut” - Damian Ukeje w Esce ROCK!!!

Bilety na koncerty God Is An Astronaut

Przedsprzedaż biletów rozpoczęła się 9 grudnia o godzinie 11:00. Wejściówki będzie można zakupić za pośrednictwem strony organizatora - link.

Nirvana - jak dobrze znasz historię legendy grunge'u? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Z jakim innym legendarnym muzykiem skonfliktowany był Kurt Cobain?